Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yeni bölümüyle sizleri ekrana bağlayacak. Hızır'ın tüm planlarını bozan Boran köşeye sıkıştı. EDHO 159. bölüm izle!

Atv'nin reyting rekormeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) bu hafta da yine aksiyon dolu sahneleriyle karşınızda olacak. Hızır'ın tüm planlarının bozulmasına sebep olan Boran ne yapacağını bilemez bir hale geliyor. Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı Hızır karakteriyle özdeşleşen dizide, Boran'ın plansız ve hesapsız attığı adımlar herkesi sıkıntıya sokuyor. Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. bölüm izle!

EDHO 159. bölüm izle!

Türkiye'nin en büyük ailesi olan Çakırbeyli ailesinin yaşadıklarını ve hedeflerini anlatan aksiyon dolu dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz başladığı günden beri ilgiyle takip ediliyor.Mafyatik kurguya sahip dizide başrol olan Oktay Kaynarca'nın Hızır Çakırbeyli karakteriyle çok seviliyor. Hızır'ı bu yola iten düşmanları tarafından ağabeyi Ömer'in öldürülmesi olmuştu. Hızır bu olaydan sonra önce cezaevine sonra yer altı dünyasına dahil oldu. Hızır'ın aksiyon ve kavga dolu mücadelesi başarılı bir senaryoyla ekrana yansıtılıyor. Oktay Kaynarca, Naz Elmas, Selda Alkor, Burak Sergen, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya  gibi usta oyuncuların yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her salı saat 20:00'da Atv ekranlarında yayınlanıyor.

Tüm oklar Boran'a döndü

Beklenmeyen olayların yaşandığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. bölümde prtalık yine çok karışıyor. Masanın planladığı operasyondan habersiz olan Boran kendi başına hareket ederek işlerin sarpa sarmasına sebep oluyor. Hızır istemeden düşmanlarının hayatını kurtarırken Tekin'in hayatı tehlikye giriyor. Boran'ın bu hareketi dost, düşman herkesi karşısına dikiyor. Boran'ın yeni hamlesi ise artık Hızır'ı çileden çıkarmıştır. Boran kendisine karışmaması söylenmesine rağmen hastanede olan Tekin'in intikamını almak için harekete geçiyor. Bicoların evine baskın yapan Boran kötü bir sürprizle karşılaşır. Bu sırada Bahar'ın öldüğünü öğrenen Tufan da intikam yeminleri yapar. Bahar Boran'ın başına buyruk davranması sebebiyle ölmüştür. Bütün planları bozan ve masanın operasyonuna da engel olan Boran artık herkesin hedefindedir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.  

 

10-03-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar