Yasak Elma’da Bir Ayrılık Daha!

Yasak Elma’da Bir Ayrılık Daha!
Yasak Elma’dan bir oyuncu daha ayrılıyor. Son günlerde peş peşe ayrılıkların yaşandığı diziden Lila karakterini canlandıran Buçe Buse Kahraman’da ayrılıyor.

Medyapım tarafından Fox Tv için hazırlanan ve bu sezon 4. Sezonunda olan pazartesi akşamlarının sevilen ve çok seyredilen yapımı Yasak Elma son günlerde peş peşe gelen ayrılık haberleriyle gündemden düşmüyor. Sevilen dizide peş peşe açıklanan ayrılıklar sonrası dizide neler oluyor soruları sorulurken seyirci merakla başka oyuncularında ayrılıp ayrılmayacağını merak etmeye başladı. Özellikle dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut’un diziden ayrılacak olması ve yine dizide önemli bir karakter olarak ön plana çıkan Gökhan Alkan’ın ayrılması bir anda gözleri diziye çevirirken bugün alınan bir haber bunların adeta tuzu biberi oldu. Yine dizide rol alan ve iki sezondur dizide Halit Argun’un kızı Lila karakterini canlandıran Buçe Buse Kahraman’ın da diziden ayrılacağı öğrenildi. Bütün bu arılıkların sebebi hakkında ise bir açıklama yapılmadı.

Peş Peşe Ayrılıklar!

Yasak Elma Fox Tv’nin dördüncü sezonunda olan entrika, güç, iktidar konularını fazlasıyla işleyen ve seyirci tarafından en çok seyredilen yapımlarından biri. Ancak dizi ne yazık ki ilk sezonlarındaki yüksek reyting başarısını özellikle bu sezon sürdüremedi ve reytinginde her ne kadar yine de yüksek olsa da belirgin bir düşüş yaşadı. Reytinglerin düşmesi yayıncı kanalı ve yapım şirketini maddi olarak zora sokmaya başladı. Pahalı oyunculardan oluşan castın yapım şirketinde pahalı bulunması ve maliyetlerin karşılanamaması üzerine de zaten sezon sonunda final yapması beklenen diziden bazı karakterlerin çıkarılmasına karar verildi. Öncelikle geçen sezon diziye dahil olan Kerim karakteriyle Gökhan Alkan ve zaten uzun süredir diziden ayrılacağı iddia edilen Talat Bulut geçtiğimiz günlerde diziden ayrılacaklar olarak duyuruldu. Son isim ise seyircide de şaşkınlık yarattı. Dizide Lila karakteri olarak öne çıkan ve son olarak yine dizideki Yiğit karakteriyle evlenmeye karar veren oyuncu Buçe Buse Kahraman’ın da diziye veda edeceği öğrenildi. Halit Argun’un kızı Lila karakterini canlandıran oyuncunun önümüzdeki bölümlerde diziye veda edeceği açıklandı.

Buçe Buse kahraman Kimdir?

Yasak elma dizisinde Lila karakterine hayat veren Buçe Buse Kahraman 1 Nisan 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitiminden sonra üniversitede oyunculuk bölümü okuyan ve kendine oyunculuğu meslek olarak seçen Kahraman 2017 yılında ilk projesi olan Kötü Çocuk filmiyle kamera karşısına geçmiştir. Yetenekli ve güzel oyuncu daha sonra Çarpışma dizisiyle seyirci karşısına çıkmış ve son olarak da Lila karakteriyle Yasak Elma’da yer almıştır.

21-10-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar