Yasak Elma’da Lila (Buçe Buse Karaman) kimdir?

Yasak Elma’da Lila (Buçe Buse Karaman) kimdir?
Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisi 47. bölümüyle final yaptı. Sürpriz bir final yapan dizide Lila karakterini oynayacak Buçe Buse Kahraman kimdir?

Her pazartesi akşamı Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisi 47. bölümüyle final yaptı. Sürpriz bir finalle seyircilerini şaşırtan dizi önümüzdeki sezon oyuncu değişikliğine gidecek.  Yasak Elma dizisinde Lila karakterini canlandıran Ayşegül Çınar artık dizide düşünülmüyor. Diziseverler merak etmişti, Yasak Elma’da Lila karakterini oynayacak Buçe Buse Kahraman kimdir? Şimdi haberimize geçelim.

Yasak Elma’da Lila (Buçe Buse Karaman) kimdir?

FOX TV’de yeni sezonda da yayınlanmaya devam edecek olan Yasak Elma’da başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam ve Onur Tuna yer alıyor. Lila karakterini oyayan Ayşegül Çınar sürpriz bir şekilde diziden ayrıldığını açıklayınca gözler yeni Lila’ya çevrildi. Dizinin yapımcısı Medyapım önümüzdeki sezon Lila karakterini Buçe Buse Kahraman’ın oynayacağını açıkladı.

Buçe Buse Kahraman’ı tanıyalım

Buçe Buse Kahraman, 1996 İstanbul doğumlu. Üniversite eğitimi için Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü tercih etti. Üniversite biter bitmez kendini stüdyoda bulan genç oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Çarpışma dizisinde yaşadı. Show TV’de yayınlanan Çarpışma dizisinde Kadir’in kız kardeşi rolünü gayet başarıyla yerine getirdi. Kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun gibi oyuncuların yer aldığı Çarpışma’da Buse Kahraman’ı Meltem karakterinde izledik.

Daha sonra bir sinema filminde rol alarak sinema sektörüne adım attı. 2017 yılında çekilen ve Yağız Alp Akaydın yönetmenliğindeki ‘Kötü Çocuk’ filminde, Neşe karakterini canlandırarak bu alanda da adından söz ettirdi.

Yasak Elma dizisinin konusu nedir?

Zeynep ve Yıldız birbirini çok seven ancak farklı hayaller kuran iki kardeştir. Kardeşlerden Yıldız’ın hayatı tam da hayalini kurduğu gibi ünlü biriyle tanışınca değişir. Sosyete kraliçesi Ender Argun’la tanışan Yıldız’ı artık farklı bir hayat beklemektedir. Ender’in ise amacı farklıdır. Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan kurtulmak için kullanacaktır. Bu nedenle Yıldız’a hayatının teklifini sunar.

Bu arada Zeynep’in çalıştığı firma el değiştirir ve son derece kibirli ve ukala biri olan Alihan Taşdemir, fabrikanın yeni sahibi olur. Bu ukala ve zengin işadamı daha ilk görüşte Zeynep’e tutulur. Zeynep başlarda mesafeli dursa da zaman içerisinde Alihan’a ilgisiz kalamaz. Her türlü zıtlığa rağmen birbirlerinden etkilenen ikili kendilerini tam bir sarmalın içerisinde bulur. Bu arada Zeynep, Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olduğunu bilememektedir.

14-07-2019
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar