Yasak Elma’da Yaprak Dökümü Sürüyor!

Yasak Elma’da Yaprak Dökümü Sürüyor!
Fox Tv’nin yüksek reytingli dizisi Yasak Elma’da peş peşe yaşanılan ayrılıklar dizide neler oluyor sorusunu gündeme getirdi. Tam da bu sırada bir oyuncu daha diziden ayrıldı!

Yasak Elma Fox Tv’de yayınlanan ve dördüncü sezonunda olan başarılı ve reytingi yüksek bir dizi olarak dikkatleri çekiyor. Uzun süredir yayında olmasına rağmen hala yüksek reytingi dizinin ne kadar başarılı olduğunun da kanıtı. Ancak bu sezon başından beridir dizide belirgin bir reyting düşüşü dikkatleri çekiyor. Bunda dizinin yayınlandığı Pazartesi gününde oldukça güçlü yapımların olması kadar dördüncü sezonuna giren dizinin hikaye olarak da artık sona gelmesinin payı büyük. Büyük bir holding sahibi bir işadamının çevresinde gelişen entrika dolu olayları anlatan dizi de birbirinden ünlü isimler rol alıyor. Bu oyunculardan özellikle Talat Bulut, Şevval sam, Barış Kılıç, Nesrin Cavadzade ve Eda Ece gibi ünlü isimler başta geliyor. Ancak son haftalarda dizide yaşanan gelişmeler Yasak Elma’da neler oluyor sorusunu gündeme getirdi. Yapımcı firma dizide rol alan bazı oyuncularla yolları ayırmaya başladı ve bu durum da dizide neler oluyor sorusunu gündeme getirdi. İşte detaylar!

Bir Oyuncu Daha Ayrıldı!

Fox Tv’nin başarılı yapımlarından Pazartesi akşamları yayınlanan ve dördüncü sezonunda olan Yasak Elma’da peş peşe ayrılıklar dizide neler oluyor sorusunu gündeme getirdi. Dizide rol alan oyunculardan son bir iki haftada ayrılanlar daha çok dizinin finale yaklaşması sebebiyle hikayeyi toparlama olarak görülse de maliyeti düşürmek için bir yöntem olduğu da oldukça açık. Maliyeti yüksek yapımlardan olan ve son haftalardaki reyting düşüşü belirgin olan Yasak Elma’da maliyeti azaltmak için bazı oyuncularla yolların ayrıldığı iddia ediliyor. Yapımcı firmanın maliyeti azaltmak ve aynı zamanda finale kadar hikayeyi toparlamak istemesi nedeniyle yollarını ayırdığı son oyuncu ise dizide Yiğit karakterini canlandıran Doğaç Yıldız oldu.

Kimler Ayrıldı?

Medyapım tarafından dört sezondur Fox Tv için yapılan Yasak Elma’dan son haftalarda peş peşe ayrılıklar yaşandı. Dizide rol alan oyunculardan özellikle Talat Bulut, Gökhan Alkan, Barış Kılıç dikkatleri çekerken son iki günde de dizide Lila ve Yiğit karakterleriyle rol alan Buçe Buse Kahraman ve Doğaç Yıldız’da diziden ayrılacaklar listesine eklendi. Böylece dördüncü sezonunda olan dizide yaprak dökümünün sürdüğü ve ilerleyen haftalarda bunun devam edeceği iddiaları kulislerde konuşulmaya başlandı.

22-10-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar