Yemin Yeni Reyhan’ını Buldu!

Yemin Yeni Reyhan’ını Buldu!
Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Yemin’de Reyhan karakterine hayat veren ve senaryo gereği diziden ayrılan Özge Yağız’ın yerine yeni isim bulundu. İşte o isim ve detaylar!

Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanan ve Karamel Yapım tarafından hazırlanan Yemin Dizisi yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Koronavirüs sebebiyle ara verilen çekimler daha sonra bir iki bölümlüğüne devam etmiş ve bu sürede de dizinin önemli karakteri Reyhan’la ilgili beklenmedik bir gelişme yaşanmış ve Reyhan karakterini canlandıran Özge Yağız’ın diziden ayrılmak istemesi üzerine Reyhan karakteri senaryo gereği ölmüştü. Bu gelişme ve ana karakterinden yoksun sezon arası veren dizinin yeni yayın döneminde yeni bölümleriyle ekrana geleceği öğrenilmişti. Setlere inmek için hazırlık yapan ve önümüzdeki haftalarda yeniden çekimlere başlayacak dizide senaryo gereği mecburiyetten ölen reyhan’ın yerine gelecek yeni oyuncu bulundu. İşte detaylar!

Yeni Reyhan Bulundu!

Karamel yapım tarafından Kanal 7 için hazırlanan ve günlük olarak yayınlanan Yemin Dizisi Kanal 7’nin en çok reyting alan yapımlarından biri olarak öne çıkıyor. Dizi hemen her bölüm kanalın en yüksek reytingini alırken seyirci de dizideki özellikle Emir ve Reyhan ikilisini çok seviyor. Ancak Reyhan karakterinin diziden ayrılması sevenlerini ve diziyi izleyenleri üzmüştü. Senaryo gereği ölen reyhan’ın yerine ise yeni isim bulundu. Diziden ayrılan Özge Yağız’ın yerine daha önce Kara sevda, Vuslat ve Payitaht Abdülhamid gibi yapımlarda da rol alan güzel oyuncu Elif Özkul dahil oldu. Dizide nasıl bir karaktere hayat vereceği şimdilik bilinmeyen Elif Özkul’un gelişi seyirciyi de meraklandırdı.

Elif Özkul Kimdir?

Kanal 7’de ekrana gelen Yemin Dizisiyle anlaşan oyuncu Elif Özkul 10 Mayıs 1988 yılında Erzurum’da dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Özkul kendi mesleği yerine oyunculuk yapmaya karar vermiştir. İlk olarak ekranlara haber spikeri olarak çıkan Elif Özkul daha sonra Show Tv’de yayınlanan magazin programını sunmaya başlamış ve bu sırada da yapmak istediği oyunculuk için eğitimler almıştır. Genç ve güzel oyuncu Elif özkul ilk olarak Kara Sevda adlı yapımda rol almıştır. Daha sonra Payitaht Abdülhamid’de rol alan oyuncu performansıyla göz doldurmuştur. Şu sıralar Yemin Dizisiyle anlaşan oyuncu Elif Özkul’un rol aldığı diziler şunlardır.

-          Kara Sevda

-          Payitaht Abdülhamid

-          Vuslat

12-07-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar