Yeni Hayat 6. Bölüm izle!

Yeni Hayat 6. Bölüm izle!
Kanal D ekranında izleyici ile buluşacak olan Yeni Hayat 6. Son bölümde Timur'un suçlarını ortaya çıkartmak için Yasemin'i işbirliğine davet eden Adem, hangi cevabı alacak?

Kanal D’nin Perşembe akşamlarına damga vuran Yeni Hayat 6. Bölümüyle ekran yolculuğuna devam ediyor. Gittikçe artan gerilimi, sürükleyici heyecanıyla Yeni hayat 6. Bölümüne Adem'in Yasemin'e oldukça riskli olan bir teklifte bulunması izleyiciyi ekrana kilitleyecek. İkilinin yakınlaşmasından şüphelenen Timur'u Adem’in peşine düşüren şey nedir? Adem eski dava arkadaşlarına verdiği sözü tutabilecek mi, kirli işleri deşifre edebilecek mi? 8 Ekim Perşembe günü dizi severlerle buluşacak Yeni Hayat 6. yeni bölümde yaşanacaklar ve son bölümün özeti haberimizde. Şimdi detaylar

Yeni Hayat 6. Bölüm izle!

Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’yı başrollerde buluşturan Yeni Hayat iç içe girmiş ilişkileri izleyici ile buluşturmaya devam ediyor. 8 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranında izleyici ile buluşacak olan Yeni Hayat 6. Son bölümde Timur'un suçlarını ortaya çıkartmak için Yasemin'i işbirliğine davet eden Adem nasıl bir cevapla karşılaşacak?

Timur, parasını kurtarabilecek mi?

Çeteye kaptırdığı 15 milyon doların peşine düşen Timur araştırmalarına devam etmektedir. Yasemin’in kuzeni Ahmet’i arayan Timur, onun cesedini villasının bahçesinde bulunca nasıl bir tepki veriyor? Adem’den yardım isteyen Timur, kendisine şantaj yapanları bulabilecek mi? Yasemin ile Adem’in yakınlaşmasından şüphelenen Timur, Adem’in peşine düşüyor. Çarpıcı gelişmelerin yaşanacağı Yeni Hayat 6. Yeni bölümü 8 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında. Keyifli seyirler.

Yeni Hayat son bölümde neler yaşandı?

Kurtarma operasyonundan sonra Yasemin’i yakın takibe alan Adem,  hareketlerinden şüphelendiği Yasemin ile konuşmaya gider. Yasemin ise Timur'dan şiddet gördüğünü ve onun için oyun oynadığını itiraf eder. Bu sırada şantaj çetesinin elebaşlarından Kunduzi tekrar sahneye çıkar ve Yaseminden para ister. Yoksa Adem’in kızı Ece’ye zarar verecektir. Bu arada eski dava arkadaşlarından yardım alan Adem, Timur’un kirli işlerini takibe almıştır. Aynı zamanda da parayı kaptırdıkları çetenin peşine düşmüştür. Adem her koşulda Yasemin'in yanında olduğunu söyler ancak eşi Nevin de Adem'den şüphelenmeye başlamıştır. Korumalığını yaptığı genç ve güzel kadın ile eşi Nevin arasında kalan  Adem için zor zamanlar başlamıştır. Yasemin, öldürülen Ahmet'in ölümünden kendisini sorumlu tutmakta ve diğer yandan da eşi Timur’dan kurtulmak istemektedir. Ece'yle kendisine tehdit mektubu gönderen kişinin Kunduzi olduğunu öğrenen Adem, Kunduzi'nin peşine düşer. Gittiği konferansta kadına şiddet konusunu işleyen Yasemin zaman zaman kendisine şiddet gösteren Timur’un tepkisini çekmeyi sürdürmektir.

08-10-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar