Yeni Hayat 9. Bölüm izle (Final)

Yeni Hayat 9. Bölüm izle (Final)
Perşembe akşamlarına damga vuran ve Serkan Çayoğlu ile Melisa Aslı Pamuk'un başrolleri paylaştığı Yeni Hayat 9. Son bölümde tüm sorular cevap bulurken sorunlar çözülüyor.

Eski bir bordo berelinin silah kaçakçısı Timur ve onun genç karısını korurken dava arkadaşları için mücadele etmesini konu edinen Yeni Hayat 9. Bölümüyle final yapıyor. Yasemin, şiddet gördüğü eşi Timur’dan ayrılabilecek mi? Adem eski dava arkadaşlarına yardım edip uluslararası şebekeyi çökertirken olayın farkına varan Timur tarafından işten kovulur. Özgür ve Ejder, Timur’dan intikamlarını alabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası 29 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak Yeni Hayat 9. Son bölümde. Şimdi detaylar

Yeni Hayat 9. Bölüm izle (Final)

Kanal D ekranlarında Perşembe akşamlarına damga vuran ve Serkan Çayoğlu ile Melisa Aslı Pamuk'un başrolleri paylaştığı Yeni Hayat 9. Son bölümde tüm sorular cevap bulurken sorunlar çözülüyor. OJO Pictures imzalı Yeni Hayat dizisi bu akşam son kez ekrana geliyor.

Adem ve Yasemin evden ayrılıyor

Timur’dan sürekli şiddet gören Yasemin, koruması Adem’den gördüğü destek sayesinde kardeşi Furkan ile beraber evden ayrılır. Timur, karısını gitmemesi için ikna edebilecek mi? Rasim abi ile işbirliğini öğrenen Timur, karısı Nevin’in şikayetini dikkate alarak Adem’i evden kovar. Yasemin’in gidişinden ve işlerinin bozulmasından eski bordo bereli Adem’i sebep gören Timur, diğer yandan iş ortakları Özgür ve Ejder Bey’den de şüphelenmektedir. Adem son bir hamle yapıp Rasim abiye şebekenin bilgilerini verir. Polis, Timur’un da işbirlikçisi olduğu ünlü uluslararası silah kaçakçısı şebekeyi çökertebilecek mi? Kızı Ece’nin eşi Nevin’den olmadığını öğrenen Adem, ikilemde kalır. Nevin’den boşanıp Yasemin’le mi gitsin yoksa her şeye rağmen ailesine sahip mi çıksın? Timur’dan gördüğü şiddetten yorulan Yasemin kardeşi Furkan’ı da alarak evden ayrılır. Ancak Timur’un kendisine ve kardeşine de zarar vermesinden korkmaktadır.

Yeni Hayat Konusu Nedir?

Timur Karatan zenginliğini silah kaçakçılığına borçlu psikopat biridir. İlk karısının öldürülmesinden sonra Yasemin adlı güzel ve genç bir kızla evlenir. Ancak aşırı kıskanç olan Timur, Yasemin’e şiddet uygular. Timur’un peşine düşen bir şebeke Yasemin’i de kaçırıp ölümle tehdit eder ve eski bir bordo bereli olan Adem, koruma olarak villada görevlendirilir. Tek amacı eşi ve kızına bakmak olan Adem, göreve başlar. Eski dava arkadaşları ondan Timur Karatan ve uluslararası silah kaçakçısı şebekeyi çökertmek için yardım ister. Başlarda koruması Adem’den nefret eden Yasemin zamanla ona aşık olur ve hikaye başalr.

29-10-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler