Yeni Hayat 7. Bölüm İzle!

Yeni Hayat 7. Bölüm İzle!
Ece’nin öz annesi Ferda, Nevin’in sırrını Adem’e ifşa edecek mi? Yasemin'in Adem'e aşık olduğunu fark eden Kunduzi'nin yeni planı ne? Yeni ortak kim ve amacı ne?

Korumalığını yaptığı kadını her türlü zorluğa karşı korurken ailesi ve aşkıyla sınana bir eski askerin hikayesini anlatan Yeni Hayat 7. Bölümünde sırlar bir bir ortaya çıkıyor. Bir ara final yapması gündeme gelen ancak bir fırsat daha verilen Yeni Hayat 7. Son bölümde ansızın çıkagelen misafir, Nevin’in sırrını ifşa edecek mi?  Kanal D ekranlarında perşembe akşamlarına damga vuran Yeni Hayat 7. Bölümde Kunduzi ile tanışan Adem’in tepkisi ve Yasemin’in başına gelen kaza 15 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Şimdi detaylar

Yeni Hayat 7. Bölüm İzle!

Nevin'i uyaran teyzesi haklı çıkar ve hapisten çıkıp ansızın gelen misafir, Adem ile tanışır. Ece’nin öz annesi olan bu kadın Nevin’in sırrını Adem’e ifşa edecek mi? Yasemin'in Adem'e aşık olduğunu fark eden Kunduzi'nin yeni planı Adem’i öfkelendirirken, ortağı Abdullah’ı kaybeden Timur yeni bir ortakla anlaşır. Yeni ortak kim ve amacı ne? Hepsi ve daha fazlası 15 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal d ekranlarında. Keyifli seyirler.

Nevin, Timur’dan para istiyor

Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkay’nın başrolleri paylaştıkları Yeni Hayat 7. Son bölümde aniden gelen misafir yüzünden zor durumda kalan Nevin, Timur’dan 50 bin lira ister. Timur bu parayı verecektir. Ancak bir şartı vardır. Timur’a karşı Adem’le işbirliği yapan Yasemin güven vermemektedir. Eski dava arkadaşlarıyla işbirliği yaparak silah kaçakçılarının işini bitirmek isteyen Adem, Yasemin’in ikircikli tutumu nedeniyle planında başarılı olabilecek mi? Adem ile yeni bir plan yapan Yasemin, Timur’la birlikte katıldığı yemekte yeni ortağın kim olduğunu görünce şok geçirir. Çünkü e yapılan tüm planlar bir kez daha suya düşmüştür.

Adem’den uzak duracaksın!

Yeni ortak Yasemin’den Adem’den uzak durmasını söyleyince Adem şüphelenir. Çevrilen dolapların derin bağlantısını öğrenmek isteyen Adem, Rasim abinin tavsiyesi üzerine stratejisini değiştir ancak bu sefer kızı Ece’nin kaçırılma riski vardır. Ferda’nın gelmesiyle iyice huzursuz olan Nevin, Ferda’dan kurtulmak için karanlık bir plan yapar. Nevin’in Ferda’dan kurtulmak için yaptığı plan işe yarayacak mı yoksa işler daha mı kötüye gidecek? Abdullah’ın ani ve karanlık ölümü üzerine Özgür’den şüphelenen Timur, Bekir’le yeni bir plan üzerinde çalışmaya başlar. Yasemin aniden çıkıp gelen kardeşinin varlığından rahatsız olurken Timur’un planını anlamaya çalışır. Ahmet’in öldürülmesiyle takibe takılan Timur, hamle üstüne hamle yaparken çember Adem ve Yasemin için daralmaktadır.

15-10-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar