Zaferin Rengi Filminde Kimler Oynuyor?

Zaferin Rengi Filminde Kimler Oynuyor?
Bu yaz sezonunda hazırlanan sinema filmleri önümüzdeki dönemde seyirciyi yeri filme doyuracak. Bu filmler arasında dikkatleri en çok çeken film ise Zaferin Rengi.

Bu yıl yaz aylarında pek çok sinema filmi sete çıktı ve çekimlerini tamamladı ya da halen hazırlık ve çekimlerini sürdürüyor. Hemen her türden yapımın hazırlandığı sinema sektöründe önümüzdeki sezon sinema seyircisi yerli filme tam anlamıyla doyacak. Pek çok filmin birbirinden ünlü oyuncularla çekimlerini sürdürdüğü ya da tamamladığı sektörde en heyecan veren yapımlardan biri olarak öne çıkan ve Fenerbahçe Futbol Takımının milli mücadele yıllarında yaşadıklarını ve futbolla mücadeleyi bir arada sürdürmelerinin hikayesini anlatan Zaferin Rengi yakında sete çıkarak çekimlere başlayacak. ANS Prodüction tarafından hazırlanan ve usta yönetmen ve yapımcı Abdullah Oğuz imzası taşıyacak olan zaferin rengi filminin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Adeta bir yıldızlar geçidine dönen Zaferin Rengi Fenerbahçe filminin kadrosunda yer alan oyuncular seyirciyi de heyecanlandırdı ve film merakla beklenmeye başlandı.

Ünlüler Geçidine Döndü

ANS prodüction tarafından hazırlanan ve Abdullah Oğuz imzası taşıyan Zaferin Rengi filmi yakında sete çıkarak çekimlere başlayacak. Yeni yılın ilk aylarında seyircinin huzuruna çıkacak filmde birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Zaferin Rengi Filminin kadrosunda yer alan oyuncular arasında

-          Kubilay Aka (Galip Kulaksıoğlu)

-          Gülper Özdemir (Peyker)

-          Nejat İşler (Sabri Toprak)

-          Timuçin Esen (Topkapılı Cambaz)

-          Yiğit Özşener (Mustafa Kemal Paşa)

-          Gonca Vuslateri (Vera)

-          Birce Akalay (Halide Edip)

-          Süleyman Yaşar Sucuoğlu (Hasan Kamil Sporel) ve

-          Şeyma Peçe (Eleni) yer alıyor. Filmde ayrıca başka ünlü isimler de yer alırken yeni oyuncularla görüşmeler de sürüyor.

Zaferin Rengi

ANS Production tarafından hazırlıkları süren ve yakında sete çıkacak olan Zaferin Rengi ünlü isim Abdullah Oğuz tarafından hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda da Abdullah Oğuz’un oturacağı film ünlü yapımcının en büyük hayalim dediği yapımlardan biri. Bir dönem filmi olarak hazırlanan Zaferin rengi, işgal altındaki İstanbul’da düşmana karşı direnişi futbol maçlarının üzerinden çok çarpıcı bir dille anlatacak. 1919 yılında işgal altındaki İstanbul’da düşman kuvvetlerine karşı örgütlenerek Anadolu’da başlatılan eşsiz bir direnişin hikayesini General Harington Kupası efsanesinin etrafında kurgulayan Zaferin Rengi sinema severler tarafından heyecanla beklenen filmlerin başında geliyor.

06-09-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar