Zaferin Rengi Sete Çıkmak İçin Hazır

Zaferin Rengi Sete Çıkmak İçin Hazır
Milli Mücadele zamanlarını futbol üzerinden anlatacak olan Zaferin Rengi filmi sete çıkmak için son hazırlıklarını yapıyor.

Son dönemin en çok merak edilen sinema filmleri arasında ilk sıralarda gelen Zaferin rengi için hazırlıklarda sona gelindi. Ünlü yönetmen ve yapımcı Abdullah Oğuz tarafından yönetmenliği yapılacak olan ve ANS prodüction tarafından hazırlanan Zaferin rengi için uzun süredir titiz bir cast çalışması yapılıyor. Kadrosunda birbirinden güçlü ve genç oyuncuların yer aldığı zaferin rengi Birinci Dünya savaşı sonlarında ve Milli Mücadelenin başladığı ilk yıllarda İstanbul’un işgal altında bulunduğu zamanlarda Fenerbahçe Futbol takımı ile işgalci güçlerin futbol takımları arasında yapılan mücadeleleri anlatıyor. Milli mücadeleyi futbol ve futbolcular üzerinden anlatacak Zaferin rengi Filmi Fenerbahçe’nin milli mücadele zamanında zor şartlarda aldığı kupayı ve takımın mücadeleye verdiği katkıyı konu alınıyor. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı filmin kadrosuna son olarak Bihter Filminde rol alan ve bu filmde Beşir karakterine hayat veren genç oyuncu Lorin Merhart katıldı.

Set İçin Hazır

ANS Prodüction tarafından hazırlanan ve yönetmen koltuğunda Abdullah Oğuz’un yer alacağı Fenerbahçe Futbol takımının ilk kurulduğu zamanları ve Milli Mücadeledeki yerini anlatacak olan zaferin rengi için çalışmalarda sona gelindi. Prodüksiyon ve cast çalışmaları tamamlanmak üzere olan zaferin rengi filminin bu ayın sonlarına doğru sete çıkması bekleniyor. Bu yılın son haftaları ya da yeni yılın ilk haftalarında beyaz perdede seyirciyle buluşacak olan Zaferin Rengi’nin kadrosunda birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Sinema seyircisi kadar futbol meraklılarının da heyecanla takip ettiği ve vizyona gireceği günü sabırsızlıkla beklediği zaferin rengi Filmi bu senenin en dikkat çeken yapımları arasında yer alıyor.

Zaferin Rengi Oyuncuları Kimler?

ANS Prodüction tarafından hazırlanan ve yönetmen koltuğunda Abdullah Oğuz’un yer alacağı Zaferin rengi hikayesiyle olduğu kadar kadrosuyla da dikkatleri çekiyor. Oldukça titiz bir çalışma sonunda kurulan Zaferin rengi filminin oyuncu kadrosunda

-          Nejat İşler

-          Yiğit Özşener

-          Birce Akalay

-          Kubilay Aka

-          Gülper Özdemir

-          Gonca Vuslateri

-          Arif Pişkin

-          Yılmaz Bayraktar

-          Timuçin Esen ve

-          Lorin Merhart gibi isimler yer alıyor. Filmin çekimlerinin bir iki haftaya kadar başlaması planlanıyor.

15-09-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar