Bahar Candan karakolluk oldu!

İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran Bahar Candan , programının ardından gerek sosyal medya paylaşımları gerek açıklamalarıyla gündem olmayı sürdürüyor.

Bahar Candan maaşlı arkadaşını buldu!

Bahar Candan maaşlı arkadaşını buldu! Bahar Candan'ın maaşlı arkadaşı kim? Bahar Candan arkadaş arıyor. Bahar candan kimdir?

Bahar Candan uğradığı saldırı ile ilgili açıklama yaptı!

Bahar Candan uğradığı saldırı ile ilgili açıklama yaptı! Bahar Candan saldırıya uğradı. Bahar Candan'dan saldırı açıklaması.

Bahar Candan saldırıya uğradı! İşte son durumu

Bahar Candan saldırıya uğradı! Bahar Candan, tekme tokat saldırıya uğradı. Bahar Candan hastanelik oldu. Bahar Candan son durumu.

Bahar Candan saldırıya uğradı!

Bahar Candan saldırıya uğradı! Bahar Candan, tekme tokat saldırıya uğradı. Bahar Candan hastanelik oldu. Bahar Candan son durumu.

Vefat eden Nur Yerlitaş'ın hesabından son görüntüleri paylaşıldı!

Ünlü modacı Nur Yerlitaş 27 Nisan'da vefat etmişti. Nur Yerlitaş'ın hesabından son görüntüleri paylaşıldı ve bu paylaşımdaki son sözleri herkesi duygulandırdı.

İşte Benim Stilim'de aşk rüzgarları mı esiyor?

TV8'in çok konuşulan programı İşte Benim Stilim'de aşk rüzgarları mı esiyor? Programın en gözde yarışmacılarından olan Bahar Candan'nın, yeni şarkıcı Can Kızıltuğ hakkında söylediği iltifatlar ağızları açık bıraktı.

Eğlenceli Zaman Geçirmek için TV8’i Canlı İzle

İzleyiciye eğlenceli zaman geçirmek için yayın hayatına devam eden TV8 kanalı ile siz de boş zamanınızı eğlenceli programları izleyerek değerlendirebilirsiniz. TV8’i web platformumuz üzerinden canli izleyerek siz de keyifli zaman geçirebilirsiniz.