Ezgi Mola ‘Ayten’ Dizisinin Başrolü Oldu

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’nın yeni projesi belli oldu. Disney Plus için çekilecek olan ‘Ayten’ dizisinin başrolü oldu.

Benden Ne Olur? Sinemadan Sonra İlk Kez Disney Plus’ta!

Hazal Kaya ve Onur Tuna başrollerini paylaştığı ‘Benden Ne Olur?’ romantik komedi filmi, sinemadan sonra ilk kez Disney Plur’ta yayınlanacak. Peki, yayın tarihi ne zaman?

Disney Plus'tan Türk Seyircisine Ön Kayıt Kampanyası!

Türkiye pazarına 14 Haziran’da girecek olan, The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney + Türkiye için özel bir tanışma paketi hazırladı. İşte ayrıntılar…

Tarkan Disney Plus’ın Reklam Yüzü Oldu

Türkiye’nin mega starı ünlü şarkıcı Tarkan Disney Plus’la anlaşmaya vardı. Tarkan Disney Plus’un reklam ve tanıtımlarında yer alacak.

Gibi Disney Plus'a mı geçiyor?

Fenomen dizi Gibi için farklı platformlar harekete geçti. Exxen'de yayınlanan Gibi Disney Plus'a mı geçiyor? İşte o iddia…

Disney Channel Kapanıyor Mu?

Disney Channel 2011 yılında Türkiye’de yayına başlamıştı. Kanaldan kötü haber geldi. Disney Channel kapanıyor mu? Disney Channel Türkiye neden kapatıldı? Ne zaman kapanıyor?

Aras Bulut İynemli’den kötü haber

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli'den korkutan bir haber geldi. Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli koronavirüse yakalandı. Aras Bulut İynemli'nin sağlık durumu nasıl?

Engin Akyürek neden TT oldu?

Ünlü oyuncu Engin Akyürek sosyal medyada günün en çok konuşulan kişilerinden biri oldu. Başarılı oyuncu Engin Akyürek neden TT oldu? İşte Engin Akyürek'in başarısı…