Star TV'den o dizi için flaş final kararı!

Star TV bu sezonda iddialı dizileriyle gündeme geldi. Son olarak izleyiciyle buluşan, iddialı kadrosuna rağmen tutunamayan Akrep dizisi için final kararı alındı.

Suzan Aksoy Akrep Dizisi’nde

Star Tv ekranlarında Perşembe akşamları ekrana gelen Akrep Dizisinin oyuncu kadrosuna güçlü ve usta oyuncu Suzan Aksoy Hünkar karakteriyle dahil oluyor.

Akrep Dizisinde Şok Ayrılık

Star Tv ekranlarında Perşembe akşamları ekrana gelen Akrep dizisinde şok bir ayrılık yaşandı. Dizide Fikret karakterini canlandıran başrol oyuncusu Bekir Aksoy diziye veda etti.

Akrep dizisine bomba bir isim katılıyor

Sevilen dizi Akrep'in kadrosu yeni isimlerle güçleniyor. Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın başrolde olduğu Akrep dizisine bomba bir isim katılıyor!

Star Tv'den Sol Yanım’la ilgili flaş karar!

Perşembe günleri yayınlanan Sol Yanım dizisi gün değiştirdi. Dizi severler gün değişikliğinin sebebini ve dizinin konusunu, oyuncu kadrosunu merak ediyor.

Jülide Ateş'in konuğu Demet Akbağ olacak

Gazeteci Jülide Ateş tarafından hazırlanıp sunulan Jülide Ateş İle 40 programının 40. bölümünde sevilen ünlü isimlerden biri olan Demet Akbağ konuk olacak.

Akrep Dizisinin yayın günü belli oldu

Aldatmanın, lanetin ve anneliğin iç içe geçmiş savaşını anlatan Akrep dizisinin konusunu izleyici merak ediyor. Dizinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak?