Barış Akarsu Filminde Aslı Bekiroğlu'nun Yerine Kim Geldi?

Aslı Bekiroğlu’nun Barış Akarsu Merhaba adlı filmden çekilmesiyle birlikte filmde rol alacak yeni oyuncu arayışları tamamlandı ve Almila Ada ile anlaşmaya varıldı.

Üç Kız Kardeş dizisi Dönüş (Almila Ada) kimdir?

Yeni başlayan Üç Kız Kardeş dizisinde Dönüş karakterini Almila Ada canlandıracak. Üç Kız Kardeş dizisi Dönüş (Almila Ada) kimdir?

Üç Kız Kardeşin İki Kardeşi Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve ünlü isim İclal Aydın’ın kitabından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi için çalışmalar devam ediyor.

TRT’nin Yeni Dizisi Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli’nin Kadın Başrol Oyuncusu Değişti

TRT 1ekranlarında yeni bir dönem dizisi başlıyor. Akın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisinin kadın oyuncusu ata binme sorunu yaşadığı için başka bir oyuncuyla anlaşıldı.

Almila Ada Menajerimi Ara kadrosuna katılıyor

Menajerimi Ara dizisinin kadrosu genişliyor. Güzel oyuncu Almila Ada Menajerimi Ara kadrosuna katılıyor. Almila Ada Menajerimi Ara'da hangi karakteri canlandıracak?

Güvercin Zülüf (Almila Ada) kimdir?

Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Güvercin dizisinde Zülüf karakterini canlandıran Almila Ada kimdir?

Cennetin Gözyaşları dizisi yeni sezonda ATV'de!

Yeni sezona iddialı bir dizi daha geliyor. Güneşin Kızları'nın yapımcısı olan Sadullah Celen'in yeni projesi olan dizi hem yapımcısı hem de oyuncularıyla oldukça iddialı. Bakalım beklenen dizinin oyuncuları kimler ve dizinin konusu ne?