Begüm Birgören’in yeni projesi belli oldu

NTC Medya ve Fatih Aksoy'un yapımcılığını üstlendiği Tozlu Yaka pazartesi günleri FOX TV'de yayınlanıyor Bayram arası veren diziye 3 bölümden itibaren Begüm Birgören de katılacak

Begüm Birgören Boşanma Haberlerine Cevap Verdi

Dizi ve sinema dünyasının ünlü ismi Begüm Birgören ve eşi hakkında çıkan haberlere ilk ağızdan cevap geldi. Begüm Birgören haklarında çıkan iddiaları yanıtladı!

Son Nefesime Kadar dizisinin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı!

Seyirciyi heyecanlandıran Son Nefesime Kadar dizisinin oyuncu kadrosu netleşiyor. Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay'ı buluşturan Son Nefesime Kadar dizisinde kimler var?

Uzak Şehrin Masalı Dizisinden Ayrılan Gonca Vuslateri Doğru Zamanda Karar Vermiş

Uzak Şehrin Masalı düşük reytingler ile final kararı aldı. Başarılı oyuncu doğru zamanda doğru karar vererek yeni bir projeye başlıyor.

Uzak Şehrin Masalı için final kararı alındı

Sezonun iddialı dizilerinden biri olarak yayına başlayan Uzak Şehrin Masalı'ndan kötü haber geldi. Aslıhan Güner ve Barış Kılıç'ın başrolde olduğu Uzak Şehrin Masalı final kararı.

Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kare geldi

Yeni sezonda heyecanla beklenen dizilerden biri olan Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kareler geldi. Uzak Şehrin Masalı'nda Aslıhan Güner ve Barış Kılıç başrolde yer alıyor.

Ali Atay'ın yeni projesi belli oldu!

Oyuncu Ali Atay'ın yeni projesi belli oldu. Ezel Akay imzalı proje için birçok sevilen oyuncu bir araya geliyor. İşte, Ali Atay'ın yeni projesi!