Ediz Hun'dan Fatma Girik'e duygulandıran veda

Sinema dünyasının acı kaybı Fatma Girik yapılan törenin ardından Bodrum'a uğurlandı. Törende Ediz Hun'un Fatma Girik'e vedası herkesi duygulandırdı.

Savaşçı yeni sezon çekimleri heyecanlandırdı

Dört yanı düşmanla çevrili vatanımızın bekçisi, dostlarımızın gururu, düşmanlarımızın korkulu rüyası Bordo Berelilerin seçkin birliği ünlü Kılıç Timi’nin hikâyesi ekrana geliyor.

 Savaşçı’nın Ünlüleri Konuştu

Fox Tv ekranlarında yeni bölümleriyle ekrana gelecek olan Savaşçı Dizisinin ünlü oyuncuları Ediz Hun ve Tamer Karadağlı dizi ve birbiri hakkında konuştu.

Savaşçı'da bomba transferler! Ediz Hun da Savaşçı dizisinde!

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Ediz Hun yeniden ekrana dönüyor. Ediz Hun sevilen dizi Savaşçı'nın kadrosuna katıldı. Savaşçı dizisinde Ediz Hun hangi karakteri canlandıracak?

Ediz Hun Savaşçı Dizisiyle Ekranlara Dönüyor!

Limon Yapım tarafından Fox Tv için hazırlanan Savaşçı yeni sezona hızlı ve iddialı hazırlanıyor. Ünlü oyuncu Ediz Hun dizinin ana kadrosuna dahil oldu.

Kuruluş Osman’da Ertuğrul Gazi karakterini canlandıracak isim belli oldu!

Reyting rekortmeni dizi Kuruluş Osman yeni sezona hazırlanıyor. Kuruluş Osman dizisine yeni girecek Ertuğrul Gazi karakteri ise merak ediliyordu. İşte merak edilen o isim!

Kuruluş Osman 25. Bölüm izle!

Kuruluş Osman 25. Bölümde kirli oyunlar bir kez daha bozuluyor. Düğün toyuna kurulan tuzaktan Hazal Hatun sayesinde kurtulan Osman Bey şimdi kimlerle yüzleşecek?

Kuruluş Osman’da bu hafta kozlar paylaşılıyor!

Uzun süredir konuşulan Ertuğrul Gazi’yi kim oynayacak sorusu usta oyuncu ile cevabını bulurken Osman Bey strateji gereği ittifak yaptığı düşmanlarıyla kozlarını nihayet paylaşıyor

Yeşilçam'ın unutulmaz ismi Kuruluş Osman'da Ertuğrul Bey'i canlandıracak!

Yeşilçam'ın tanıdık simalarından Ediz Hun, ATV'den ekrana gelen Kuruluş Osman'a dahil oldu. Tecrübeli oyuncu Ertuğrul Bey'in yaşlılığını canlandıracak.