Başrol Oyuncuları Üç Kuruş’u Anlattı

Ay Yapım tarafından Show Tv için hazırlanan ve yakında pazartesi akşamları ekrana gelecek olan Üç Kuruş’u başrol oyuncuları anlattı.

Ekin Koç Üç Kuruş Dizisinde Ahmet Rıfat Şungar ile Görüşülüyor

Show Tv’de Çukur’un yerine düşünülen Üç Kuruş Dizisi için Ekin Koç’la anlaşmaya varıldı. Dizi için genç oyuncu Ahmet Rıfat Şungar ile de görüşülüyor.

Ay Yapım İmzalı Yeni Dizi, Çukur’un Etkisini Yansıtabilecek mi?

Ay Yapım’ın başarılı dizisi Çukur’dan sonra ekranlarda yerini alacak Üç Kuruş Dizisi Çukur’un boşluğunu doldurup doldurmaması merak konusu oldu.

Ekin Koç Hangi Diziyle Ekranlara Dönüyor?

Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu’da Melik Sencer karakterini canlandıran başarılı oyuncu Ekin Koç hangi diziyle ekranlara dönüyor?

Şebnem Bozoklu Ve Sinem Ünsal Elbet Bir Gün Dizisi Kadrosuna Katıldı

Fox Tv’nin yeni bir dizisi daha ortaya çıktı. Elbet Bir Gün adını taşıyan dizinin ana castı seyirciyi çok heyecanlandırdı.

Melik Sencer Karakterini Canlandıran Ekin Koç Operasyon Geçidi

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve sezon arası veren Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin Melik Sencer’i kırılan parmağından operasyon geçirdi.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisine korona arası

1 yıldır hayatımızı alt üst eden koronavirüs şimdi de dizileri ertelemeye başladı. izleyici hangi başrol oyuncusunun koronaya yakalandığını merak ediyor. işte o oyuncu

Uyanış: Büyük Selçuklu 17.Bölüm İzle

Bâtıni davasını Şelemzar’a hâkim kılmak isteyen Faysal, İlteber ile akrabalık bağı kurmak için Turna ile evlenecek mi? Ağır yaralanan Başulu yaşayabilecek mi?

Uyanış: Büyük Selçuklu 10. Bölüm izle!

Sencer, Kuvel’e sızıyor ancak köşeye sıkışıyor. Kutsal Emanetleri saraya getiren kişinin başına neler gelecek? Uyanış: Büyük Selçuklu 10. yeni bölümüne buradan ulaşabilirsiniz

Yeni dizi Nizamı Alem’e bomba bir isim daha katıldı!

TRT 1'in yeni dizisi Nizamı Alem'in hazırlıkları sürerken oyuncu kadrosunda da güçlü isimler yerlerini alıyor. Yeni dizi Nizamı Alem’e bomba bir isim daha katıldı! İşte detaylar…

Nizamı Alem dizisinde İmam Gazali'yi kimin canlandıracağı belli oldu!

Yeni sezon hazırlıkları devam eden yeni dizi Nizamı Alem dizisinin cast çalışmaları da sürüyor. Nizamı Alem dizisinde İmam Gazali'yi kimin canlandıracağı belli oldu!

Buğra Gülsoy Ve Ekin Koç Nizami Alem Dizisine Dahil Oldu!

TRT 1 için hazırlıkları süren Nizami alem adlı dönem dizisinin hazırlıkları sürüyor. Diziye son olarak başarılı oyuncular Buğra Gülsoy ve Ekin Koç’ta dahil oldu. İşte detaylar!

Çukur'da Yamaç'ı kim vurdu? Diziye bomba transfer!

Ekranların başarılı dizisi Çukur'da Yamaç'ı kimin vurduğu en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Çukur'un yeni transferi Yamaç'ı vuran kişi olabilir mi?