Engin Altan Düzyatan'dan kötü haber!

Diriliş Ertuğrul ve Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizilerinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'dan sevenlerini korkutan kötü haber geldi.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde kim, kimdir?

Uzun süredir heyecan ve merakla beklenen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi 16 Eylül Perşembe başlıyor. Dizinin usta isimlerden oluşan kadrosu ve karakterleri açıklandı.

TRT'nin yeni dizisi Barbaros, ilk tanıtımıyla eleştirilerin hedefi oldu

İzleyici TRT1'nin yeni dizisi Barbaros'un tanıtımını çok beğendi ancak işin uzmanı olan Tarihçiler tarafından bazı eleştirilere maruz kaldı. İşte o eleştiriler...

Barbaroslar'ın ilk görüntüleri heyecanlandırdı

Yeni dizi Barbaroslar setinden yeni görüntüler geldi. Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe Barbaroslar başrolde yer alıyor. Ünlü oyuncuların yeni fotoğrafları heyecanlandırdı.

Ünlü Oyuncu Engin Altan Düzyatan’a Büyük Şok!

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan tamamen iyi niyetinin bir sonucu olarak yardım etme maksadıyla kendisini arayan kişiye para gönderdi. Ancak dolandırıldığını çok geçmeden anladı.

Barbaroslar muhteşem bir kadroyla geliyor

Yeni dizi Barbaroslar muhteşem bir kadroyla geliyor. TRT1'de yayınlanacak Barbaroslar kadrosunda iddialı isimler yer alıyor. Sete çıkan Barbaroslar'da başroller oyuncuları kim?

Barbaros Dizisine Koronavirüs Molası

TRT 1 ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan ve şimdiden büyük bir merakla beklenen dönem dizisi Barbaros’ta koronavirüs paniği yanıyor.

Barbaroslar dizisi çok iddialı geliyor!

Diriliş, Kutül Emare, Uyanış ve Payitaht gibi tarihi dizilerle rakiplerine fark atan TRT1’in sonbahar sezonuna damga vurması beklenen projesi Barbaroslar nihayet çekimlere başladı

Engin Altan Düzyatan o proje için imza attı! Hangi karakteri canlandıracak?

Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Engin Altan Düzyatan'ın hangi projede yer alacağı bekleniyordu. Düzyatan o proje için imza attı. Bakın hangi karakteri canlandırıyor!

Diriliş Ertuğrul'la ilgili skandal iddialara dava!

TRT, kanalında yayınlanan Diriliş Ertuğrul isimli dizi hakkında, ‘Çocuk oyuncuya şiddet’ başlığıyla yapılan asılsız haberlere karşı harekete geçti

Barbaros’un yıldızı Engin Altan Düzyatan’dan özel istek!

Diriliş Ertuğrul karakteriyle dünyanın tanıdığı oyuncu Engin Altan sevenlerinden neden böyle bir istekte bulundu. Barbaros’un çiçeği burnundaki başrol oyuncusunun özel isteği ne?

Diriliş'in Ertuğrul'u Engin Altan'ın yeni dizisi belli oldu

Aylardır hangi diziye geçeceği merak ve ilgiyle takip edilen ancak bir türlü bir dizide görev almayan Engin Altan Düzyatan'ın yeni dizisi nihayet belli oldu.

Kuruluş Osman’da Ertuğrul Gazi karakterini canlandıracak isim belli oldu!

Reyting rekortmeni dizi Kuruluş Osman yeni sezona hazırlanıyor. Kuruluş Osman dizisine yeni girecek Ertuğrul Gazi karakteri ise merak ediliyordu. İşte merak edilen o isim!

Çağatay Ulusoy’dan vazgeçilmişti, Barbaros dizisi için kiminle anlaşıldı?

TRT 1'in yüksek bütçeli dizilerinden biri olan Barbaros dizisinde olaylar durulmuyor. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un ayrıldığını açıkladığı dizide yeni bir isimle görüşülüyor.

Barbaros Dizisinin baş rolü Engin Altan Düzyatan mı Oldu?

TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan Barbaros Dizisinin başrolü için Engin Altan Düzyatan’ın adı geçmeye başladı. İşte detaylar!

Engin Altan Düzyatan’dan Bir Kez Daha Kuruluş Osman Açıklaması!

Diriliş Ertuğrul’un Ertuğrul Bey’i Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’a katılacak mı? Bu soru en çok merak edilen ve en çok cevap verilen soruların başında geliyor. İşte detaylar!

Engin Altan Düzyatan'a benzeyen Ertuğrul Gazi büstü tartışma yarattı!

Ordu'ya dikilen Ertuğrul Gazi büstü tartışmalara yol açtı. Engin Altan Düzyatan'a benzeyen büst büyük bir tepkiyle karşılaştı.

Diriliş Ertuğrul Dünyada tartışılmaya devam ediyor

Geçtiğimiz yıl 150. bölümle final yapan dizi Diriliş Ertuğrul, 60’dan fazla ülkede büyük bir hayranlıkla izlenirken Arap kökenli bazı ülkelerde ideolojik nedenlerle yasaklanıyor.

Engin Altan Düzyatan F16 macerasını anlattı!

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan katıldığı canlı yayında samimi açıklamalarda bulundu. Sevilen oyuncu Düzyatan, F16 jetleriyle uçuş yaptığını ve o anlarda yaşadıklarını anlattı.

Diriliş Ertuğrul Afrika’ya da Açılıyor!

Ülkemizde tekrarının yayınlanması planlanan Diriliş Ertuğrul'un ünü tüm dünyaya yayıldı. Birçok ülkede izlenen Diriliş Ertuğrul şimdi de Afrika’ya da açılıyor.