Yılların Tecrübesi Hülya Şen Çöp Adam Dizinde

Yılların Tecrübesi Hülya Şen Çöp Adam Dizinde
Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve şu sıralar cast çalışmaları devam eden Çöp Adam dizisinin kadrosuna başarılı oyuncu Hülya Şen dahil oldu.

OGM Pictures tarafından hazırlıkları yapılan ve şu sıralar yoğun bir şekilde cast çalışması içinde bulunan Çöp Adam dizisi ünlü isimleri bir araya getirmeye devam ediyor. Başrolünde ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ve Sedef Avcı’nın yer aldığı dizi Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak. Bir an önce sete çıkmak ve çekimlere başlamak isteyen Çöp Adam dizisinin oyuncu kadrosu da her geçen gün şekilleniyor. Son olarak Sedef Avcı’nın dahil olduğu dizinin castına şimdi de yılların deneyimli oyuncusu olan Hülya şen dahil oldu. Rol aldığı yapımlarda canlandırdığı karakterlerle gündeme gelen ve canlandırdığı karakteri büyüten ünlü ismin diziye dahil olması sevenlerini de oldukça heyecanlandırdı. Ünlü ismin dizide Nesrin karakterini canlandıracağı öğrenildi.

Hülya Şen Çöp Adam Dizisinde

Bugüne kadar pek çok yapımda üst seviye rollerde yer alan başarılı oyuncu Hülya Şen Star Tv ekranlarında yayınlanacak Çöp Adam dizisinin kadrosuna katıldı. Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu ve senaryosunu Melek Gençoğlu ve Su Ersöz’ün kaleme aldığı Çöp Adam dizisinde Hülya Şen Nesrin karakterine hayat verecek.  Engin Altan Düzyatan’ın Tamer karakterine hayat vereceği dizide Nesrin (Hülya Şen) kritik bir yerde olacak. Dizi de Tamer büyük bir servete kavuşunca ailesiyle birlikte büyük bir yalıya taşınır. Sık sık çocukluk travmalarıyla karşılaşan Tamer, hayatı bir anda tepetaklak olan Peri’yi kaçırır ve evin mahzenine kapatır. Dizinin çok yakında sete çıkması ve ardından da seyirciyle buluşması bekleniyor.

Hülya Şen Kimdir?

Bugüne kadar pek çok tiyayro oyunu, dizi film ve sinema filminde rol alan usta oyunculardan Hülya Şen 29 Şubat 1968 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncu okulun ardından setlerde yer almaya başlamıştır. Oyuncu bugüne kadar pek çok yapımda yer almış ve üst seviye karakterlere hayat vermiştir. Hülya şen’in rol aldığı başlıca yapımlar arasında

-          Vefasız

-          Aşk Beklemez

-          Benim Babam Bir Kahraman

-          Kaygısızlar

-          Böyle mi Olacaktı

-          Reyting Hamdi

-          Zerda

-          Büyük Buluşma

-          Kayıt Dışı

-          Sevda Tepesi

-          Naciye’yi Kim Sevmez

-          Kaybolan Yıllar

-          Küçük Kadınlar

-          Anneler ile Kızları

-          Tatar Razaman

-          Serçe Sarayı

-          Hatırla Gönül

-          Avlu

-          Şeref Sözü

-          Kırmızı Oda yer almaktadır.

11-10-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar