Ünlü sunucu Koronavirüs'e yenik düştü!

Eylül 2021 ayı tam bir ünlü kayıp ayı oldu. Önce Ferhan Şensoy, ardından Nusret Çetinel ve şimdi de Yusuf Ziya Özkan aramızdan ayrıldı.

Usta oyuncu Nusret Çetinel hayatını kaybetti

Ünlü kişilerin kavgalarını, hastalığa yakalandıklarını ve ölümlerini haber vermesiyle adı felaket tellalına çıkan Onur Akay, oyuncu Nusret Çetinel'in hayatını kaybettiğini duyurdu

Ferhan Şensoy Torununu Göremedi

Dün hayata vedaa eden ünlü sanatçı Ferhan Şensoy’a ait duyanları derinden üzen bir detay ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun bir torunu olacağı ve doğuma sayılı günler kaldığı öğrenildi.

Pelin Öztekin'den duygusal Ferhan Şensoy paylaşımı

Türk tiyatrosu 5 ay gibi kısa sürede ,k, duayen ismi kaybetti. Mart ayında kaybettiğimiz Rasim Öztekin'in ardından bugün de en yakın dostu Ferhan Şensoy, aramızdan ayrıldı.

Ferhan Şensoy Hayatını Kaybetti

Türk Tiyatrosunun en önemli isimlerinden biri olan ve yıllarca meddahlık geleneğinin simgesi dümbüllü kavuğunu taşıyan usta sanatçı Ferhan Şensoy hayatını kaybetti.

Ferhan Şensoy'dan sevindiren haber

Usta oyuncu Ferhan Şensoy'dan sevindiren haber geldi. Ferhan Şensoy'un kızı Derya Şensoy sosyal medya hesabından babasının son halini paylaştı. Şensoy'un sağlık durumu nasıl?

Usta tiyatrocu Ferhan Şensoy’dan kötü haber!

Ferhangi Şeyler, Pardon gibi ölümsüz eserlere imza atan Ferhan Şensoy'un Bodrum'da iç kanama geçirdiği ve apar topar hastaneye kaldırıldığı öne sürüldü.

Kavuğun yeni sahibi Şevket Çoruh'tan açıklama!

Rasim Öztekin, sağlık nedenlerinden dolayı kavuğu Şevket Çoruh’a devrediyor. Kavuğun yeni sahibi Şevket Çoruh’tan bu anlamlı girişime açıklama . İşte o önemli açıklama!

Cem Yılmaz Şener Şen ve Ferhan Şensoy Twitter Hesaplarını Uyardı!

Ünlü isim Cem Yılmaz sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunarak Şener Şen ve Ferhan Şensoy adına açılan sosyal medya hesaplarının sahte olduğu uyarısında bulundu.