Arka Sokaklar Dizisi Sezon Finalinde Flaş Ayrılıklar!

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar 16 sezondur izleyici ile buluşuyor. 16. Sezon sonuna gelirken, dizide flaş ayrılıklar yaşanacak. Arka Sokaklar’dan ayrılan isimler

Fox Tv’de Flaş Ayrılık! Zuhal Topal’la Sofrada Bitti

Fox Tv’de şok bir gelişme yaşandı ve üç sezondur kanalda yayınlanan başarılı program Zuhal Topal’la Sofrada ile Fox Tv yollarını ayırdı.

Mucize Doktor’da Flaş Ayrılık

Fox Tv ekranlarında yer alan Mucize Doktor Dizisinde Doktor Demir karakterine hayat veren genç oyuncu Fırat Altunmeşe diziye veda ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Behice'si Diziye Veda Ediyor

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin kötü karakterlerinden biri olan ve yaptıklarıyla herkese pes artık dedirten Behice karakteri diziye veda ediyor.

Hercai’de Flaş Ayrılık!

Atv ekranlarında yayınlanan Hercai’den flaş ayrılık haberi kulislerde konuşulmaya başlandı. Sultan karakterini canlandıran Gülçin Santırcıolu’nun diziden ayrılacağı iddia edildi!

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Flaş Ayrılık!

Tv 8’in başarılı dizisi Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde flaş bir ayrılık yaşandı. Dizinin başından beri dizide rol alan ünlü oyuncunun diziden ayrıldığı ortaya çıktı!

EDHO’da Flaş Ayrılık!

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da flaş bir ayrılık haberi geldi. Dizinin başarılı oyuncusu Mustafa Üstündağ diziden ayrılıyor. İşte detaylar!

Hercai'de Flaş Ayrılık! Hangi ünlü isim diziden ayrıldı?

Atv’nin Cuma akşamlarına imza atan reyting şampiyonu dizisi Hercai’de flaş ayrılık gerçekleşti. Ani ayrılık diziseverleri endişelendirdi. Diziden hangi ünlü isim neden ayrıldı?