Güldür Güldür Show yılbaşı özel konukları belli oldu

31 Aralık Cumartesi 323. Bölümüyle ekrana gelecek olan Güldür Güldür Show’un Yılbaşı özel bölümüne yaptıkları programlarla aykırı tipler olarak görülen ünlüler katıldı

24 Aralık 2022 Reyting Sonuçları

TRT ’nin izlenme rekorları kıran Gönül Dağı dizisi tüm gruplarda 1. olarak istikrarını korudu. Gönül Dağı’ nın özeti de AB grubunda 2., 20+ABC grubunda 3., totalde ise 4. oldu

Güldür Güldür Show’un Oyuncusu Evlendi

Güldür Güldür Show’un genç ve başarılı oyuncularından biri olan Burak Topaloğlu geçtiğimiz gün Ezgi Tanır ile dünya evine girdi.

Güldür Güldür Show’un Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve seyircinin keyifle takip ettiği komedi programı Güldür Güldür Show’un yeni sezon tarihi belli oldu.

Ufuk Bayraktar’dan ilginç itiraf Bu film için çok gözyaşı döktüm

Ezel'dizisiyle fenomen olan Ufuk Bayraktar’dan ilginç bir itiraf geldi Ufuk Bayraktar, Benim Babam Bir Kahraman filminde çok ağladığını söyleyerek hayranlarını şaşırttı

Güldür Güldür Show’a Yeni Sezonda Kimler Katılacak? İşte 3 Bomba İsim

BKM yapımcılığında Show TV ekranlarında yayınlanan eğlence programı Güldür Güldür bu sezon 10. Yılı ile izleyici ile buluşacak. Yeni sezona 3 bomba isim dahil oldu!

Güldür Güldür’ün Bilal’i Onur Buldu Programdan Ayrıldı Mı?

Show TV de 11 sezondur yayınlanan Güldür Güldür Show programının yıldız isimlerinden Bilal karakterini canlandıran Onur Buldu programdan ayrıldı mı? Neden ayrıldı? İşte ayrıntılar

6 Ağustos Cumartesi Reyting Sonuçları

6 Ağustos Cumartesi günü ekrana gelen yapımların reyting sonuçları TİAK tarafından açıklandı. TOTAL, AB ve ABC'de ilk 10 sıralaması.

9 Temmuz Cumartesi Reyting Sonuçları

9 Temmuz Cumartesi günü ekrana gelen yapımlar nasıl reyting sonuçlarıyla karşılaştı? İşte günün reyting sıralaması sizlerle.

Güldür Güldür oyuncusu Onur Buldu baba oldu!

ngilizce öğretmeni Duygu Kozoğlu ile 2020 yılında evlenen Onur Buldu ve eşi anne- baba olmanın heyecanını yaşadı Güdür Güldür Show'un Bilal'i mutluluğunu hayranlarıyla paylaştı

Güldür Güldür’ün Oyuncusu Özgün Aydın Evlendi!

Show Tv ekranlarında yayınlanan Ali Sunal’ın sunuculuğunu yaptığı eğlence programı Güldür Güldür’ün Mustafa karakterine hayat veren Özgün Aydın Dilan Saltık’la evlendi.

Güldür Güldür kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı

Eğlence programı Güldür Güldür Show' yeni bir isim daha katıldı. Sevilen program Güldür Güldür'e flaş transfer. İşte, Güldür Güldür'e katılan yeni isim…

Güldür Güldür Show Yayından Kaldırıldı

Ekranların en komik, en eğlenceli, en coşkulu yapımlarından biri olan ve seyirciyi kahkahaya boğan Güldür Güldür Show Show Tv tarafından yayın akışından çıkarıldı.

Genç Oyuncu Erdem Yener’in Anne Acısı

Ünlü oyuncu, başarılı müzisyen Erdem Yener sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla annesini kaybettiğinin haberini sevenleriyle paylaştı.

Doğa Rutkay sağlık durumuyla ilgili ilk kez konuştu

Güldür Güldür Show oyuncusu Doğa Rutkay, spor yaparken sakatlanmıştı. Ouncu Rutkay Aziz’in kızı olan Doğa Rutkay, sağlık durumu hakkında konuştu

Güldür Güldür Show'a bir bomba transfer daha! 

Eylül ayında başlayacak olan yeni sezon için izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan Güldür Güldür Show'a sezon öncesi, flaş bir isim daha eklendi.

Toygan Avanoğlu Güldür Güldür Show’da

Ekranların sevilen yapımlarından olan Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show ilk bombasını patlattı. Toygan Avanoğlu Güldür Güldür Show’da!

Güldür Güldür Show'a bomba isim!

Show Tv'nin kahkaha tufanı eğlence programı Güldür Güldür Show'a bomba gibi bir isim katıldı. Güldür Güldür Show'un yeni ismi herkesi şoke edecek..

Ali Sunal ikinci kez baba oldu

Show TV ekranlarının sevilen komedi programı 'Güldür Güldür Show'un sunucusu Aziz Bey rolündeki Ali Sunal bir kez daha baba olmanın sevincini yaşıyor.

Güldür Güldür Show İki Oyuncusunu Kaybetti

Güldür Güldür Show sezon arasına girerken iki başarılı oyuncusuyla yollarını ayırdı. Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu Güldür Güldür Show’a veda ettiler.