Kasaba Doktoru Leyla Erpek kimdir?

TRT1 dizisi Kasaba Doktoru'nda güzelliği ve işine bağlılığıyla hem hastanenin hem de beldenin umudu haline gelen Doktor Leyla Erpek dizi severlerin gözdesi oldu

Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş TRT’nin Yeni Dizisinde Buluşuyor

En son Menajerimi Ara dizisinde başarılı bir performans ortaya koyan genç oyuncu Deniz Can Aktaş ile Çukur dizisinin Nehir’i, Hazal Subaşı TRT’nin yeni dizisinde partner oluyor.

Hazal Subaşı Yeni Sezonda Hangi Dizide Rol Alacak?

Son dönemin genç ve güzel oyuncularından Hazal Subaşı yeni sezonda hangi diziyle seyirci karşısına çıkıyor? İşte bunun cevabı!

Yüsra Geyik'ten Rıza Kocaoğlu iddialarına cevap geldi

Oyuncu Yüsra Geyik, Rıza Kocaoğlu ile aralarında çıkan aşk haberlerine cevap verdi. Ünlü oyuncular birlikte görüntülenmişti. Yüsra Geyik ve Rıza Kocaoğlu aşk mı yaşıyor?

Rıza Kocaoğlu'ndan Hazal Subaşı açıklaması

Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı ilişkisinde merak edilenlere cevap Rıza Kocaoğlu'ndan geldi. Rıza Kocaoğlu'ndan Hazal Subaşı açıklaması. Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı ayrıldı mı?

Çukur'dan ayrılan Hazal Subaşı’nın yeni adresi belli oldu

Show Tv ekranlarında 4. Sezonunun yaşayan fenomen dizi Çukur dizisinde Nehir karakteriyle Çukurseverlilerin gönlünde taht kuran Hazal Subaşı senaryo gereği diziden ayrılmıştı.

Çukur setinde başlayan aşk ortaya çıktı!

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde rol alan oyuncular Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı, birlikteliklerini sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Çukur'da Efsun karakterine hangi oyuncu hayat verecek?

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur yeni sezon için gün sayıyor. Ayrılanlar olduğu gibi yeni oyuncuların da katıldığı Çukur dizisinde Efsun karakterini hangi oyuncu canlandıracak?

Diriliş Osman dizisinde Burak Özçivit'in partneri belli oldu!

Diriliş Osman dizisi yeni sezonda TRT 1 ekranlarında olacak. Yayın tarihi yaklaşan dizide Burak Özçivit'in partneri belli oldu.