Nursel Köse Üç Kuruş'a veda etti

Sevilen dizi Üç Kuruş son günlerde ayrılıklarla konuşuluyor. Üç Kuruş'ta Neriman karakterini canlandıran Nursel Köse de diziye veda eden isimlerden biri oldu.

Usta Oyuncu Nursel Köse Üç Kuruş Dizisindeki Karakterini Anlattı

Show Tv ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen sezonun yeni dizisi Üç Kuruş’un başarılı oyuncusu Nursel Köse dizide canlandırdığı Neriman Karakterini anlattı.

Nesrin Cavadzade ve Nursel Köse yeni dizilerini anlattı

Uraz Kaygılaroğlu ile Ekin Koç’un başrolde olduğu Üç Kuruş dizisi kadın oyuncularıyla da çok konuşulacak. Nesrin Cavadzade ve Nursel Köse dizideki karakterlerini anlattı

Arıza'nın yeni karakteri İhtiyar herkesi çok şaşırttı

Arıza dizisi dün yeni bölümüyle en çok izlenen dizilerden biri oldu. Diziye yeni katılan İhtiyar ise gecenin bombasıydı. Arıza'nın yeni karakteri İhtiyar herkesi çok şaşırttı!

Güvercin’den Arıza dizisine bomba transfer

Avlu ve Güvercin dizilerindeki performansıyla adından sıkça söz ettiren usta oyuncu mafyaya karşı direnen bir taksicinin mücadelesini anlatan Arıza dizisine transfer oldu

Güvercin Kevsa (Nursel Köse) kimdir?

İlk bölümü ile ekranları izleme rekorları kıran Güvercin dizisinde Kevsa karakterini canlandıran başarılı oyuncu Nursel Köse kimdir?

Star TV'nin iddialı yeni dizisi 'Güvercin'den ilk kareler yayınlandı!

Güvercin dizisinin çekimleri Gaziantep’te başlandı. Star TV'nin iddialı yeni dizisi 'Güvercin'den ilk kareler internet ortamında yayınlandı.

Avlu Dizisinin Yönetmeni: Türkiye Dizilerle Bir Devrim Yaptı!

Star Tv'nin başarılı dizilerinden Avlu'nun usta yönetmeni ve Yüksel Aksu Türk dizi sektörünün yükselişi ve önündeki en büyük engeli anlattı. Detaylar haberinizde!