Seray Sever Anne Oldu

Uzun zamandır çocuk sahibi olmak için çaba harcayan ünlü isim Seray Sever bugün ikizlerine kavuştu. Ünlü isim ikizlerin isimlerini de belirledi.

Seray Sever Çocuk İsteyenleri Uyardı! ‘’Tedavilere bir ev parası harcadım’’

İkiz bebek bekleyen Seray Sever’den çok özel açıklamalar… Uzun uğraşlar sonrası hamile kalabilen 48 yaşındaki oyuncu, zorlu sürecini anlattı. Çiftleri uyardı. Dikkat edin!...

Sunucu Seray Sever Babasını Kaybetti

Televizyon dünyasının ünlü sunucusu Seray Sever hastanede yoğun bakımda entübe edilen babasını koronavirüs sebebiyle kaybetti.

İkiz bebek bekleyen Seray Sever takipçilerinden dua istedi

Ünlü sunucu Seray Sever, doğum gününe denk gelen Miraç Kandili dolayısıyla mutlu olduğunu belirtirken sevenlerinden de dua istedi.

Bir elektrik faturası paylaşımı da İdo Tatlıses’ten geldi

Elektrik faturalarında yaşanan artıştan ünlü isimler de şikayetçi. Gülse Birse, Gökhan Özoğuz ve Yeşim Salkım'ın ardından bir tepki de İdo Tatlıses'ten geldi.

Ünlü isimlere 104'er bin liralık koronavirüs cezası!

Koronavirüs salgını sonrası ortaya çıkan fırsatçıların reklamlarını yapan ünlü isimlere 104'er bin liralık ceza verildi. Uyarılara rağmen ünlü isimler tanıtıma devam etti.

Doya Doya Moda Seray Sever'den romantik paylaşım!

Seray Sever’den çok anlamlı bir paylaşım daha! Evliliğinin 2. yıl dönümünü kutlayan Seray Sever'in romantik sözleri neydi ve hayranları nasıl tepki verdi, haberimizde