Reklam filminden 17 milyon aldığı iddiasına Teoman’dan jet cevap!

Son günlerde hakkında sık sık yalan haber yapılan ünlü popçu, reklam yüzü olduğu firmadan 17 milyon tl aldığı iddiasını yalanladı: Keşke o kadar para kazansaydım

Şarkıcı Teoman’dan itiraf İntihardan vazgeçirdim

Özel hayatını ekranlardan uzak tutmasıyla bilinen Teoman, müzikle ilgili sorulara samimi cevaplar verdi: "Ayna adlı şarkımla bir gencin hayatını kurtardımlduğunu ke

Acun Ilıcalı'nın oynadığı film yıllar sonra ortaya çıktı!

Muhabir olarak kariyerine başlayan, sonrasında Medya patronu haline gelen Acun Ilıcalı'nın hiç bilinmeyen bir yönü herkesi şaşırttı. Rol aldığı film yıllar sonra ortaya çıktı. 

Kanser teşhisi konulan Canan Ergüder Menajerimi Ara’ya nasıl veda etti?

Menajerimi Ara dizisinin sevilen oyuncularından Canan Ergüder diziden ayrıldı. Kanser teşhisi konulan Canan Ergüder Menajerimi Ara’ya nasıl veda etti?

Şarkıcı Teoman’dan Meslektaşlarına Anlamlı Destek

Eğlence sektöründe çalışan birçok müzisyen ise pandemi nedeniyle çok zor durumda. Şarkıcı Teoman zor durumda kalan meslektaşları için konser vereceğini açıkladı.

Sosyal medyayı en iyi kullanan ünlüler belli oldu!

Sosyal medya konusunda uzman kuruluşlardan Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından her yıl düzenlenen Social Media Awards Turkey 2020'de ödül kazanan isimler belli oldu.

Çocuk dizisi Ali Kemal (Serhat Teoman) kimdir?

Çocuk dizisi Ali Kemal (Serhat Teoman) kimdir? Star Tv'nin yeni dizisi Çocuk oyuncu kadrosunda yer alan Serhat Teoman kimdir?