Sevilen dizi yeniden yayınlanıyor! Türk Malı hangi kanalda?

Bir dönemin en renkli dizilerinden biri olan Türk Malı yeniden yayınlanmaya başlıyor. Türk Malı hayranlarını ekran başına çekecek dizi bakın hangi kanalda yayınlanacak?

Türk Malı dizisi bu akşam final yapıyor.

Star TV'de geçen sezon 6 bölüm yayınlandıktan sonra final yapan Türk Malı dizisi, bu sezonda ancak 2 bölüm ekrana geldi. Dizi sezona başladıktan çok kısa bir süre sonra sürpriz bir şekilde erken final yaparak ekranlara veda ediyor.

Türk Malı'nın çekimlerine başlandı!

Star Tv'nin kahkaha tufanı Türk Malı'nın yeni sezon çekimlerine başlandı. Yeni sezon çekimlerinin başlayacağı haberlerine hayranları çok sevindi. Ayrıca yeni sezonda diziye iki yeni oyuncuda dahil olacak..

Türk Malı devam edecek mi?

Yeniden ekranlara gelen Türk Malı dizisi beklediği reyting başarısını elde edemeyince sezon finali yapma kararı aldı. Fakat ardından final yaptığı haberleri çıktı. Ve son açıklama Mehmet Ali Erbil'den geldi.

Türk Malı dizisi bu akşamki bölümüyle sezon finali yapıyor.

Star Tv'nin dizisi Türk Malı'ndan kötü haber geldi. Dizi 9 Temmuz Pazar Akşamı yayınlanacak olan bölümüyle sezon finali yapacak. Türk Malı sezon finaline giriyor. Bakalım sezon finali bölümünde neler olacak? İşte ayrıntılar…

Türk Malı bitti mi?

Yeniden ekranlara gelen dizi Türk Malı bitti mi? Türk Malı sezon finali mi yoksa final mi yapacak? Türk Malı dizisi final yaptı' haberleri ile ilgili yapımcısı olan Süreç Film'den açıklama geldi. İşte o açıklama...

Yeni sezon diziler nerede çekiliyor?

Yayın hayatına yeni başlayan dizilerle ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Şu an merak edilen konulardan biriside yeni sezon dizilerin nerede çekildiği. Bakalım Türk Malı ve Çocuklar duymasın dizileri nerede çekiliyor?

Yeni Gelin'de bu akşam büyü bozuluyor mu?

Star Tv'nin Kardeş Payı ve İşler Güçler'i, Trt 1'in Leyla ile Mecnun'u absürd komedi kategorisinde gençlere hitap ettiği için sosyal medyada sürekli başarılı oldular. Ancak reytinglerde isteneni verememişlerdi.

Türk Malı'nın yayın tarihi belli oldu!

Star Tv ekranlarına bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanan Türk Malı'nın yayın tarihi belli oldu. Efsane dizi yepyeni oyuncular ve uyarlaması ile Star Tv ekranlarında sizlerle olacak. İşte dizinin ilk bölüm tarihi...

Türk Malı'nın 2. fragmanı yayınlandı!

Yayınlandığı dönemde kahkaha tufanları koparan dizi Türk Malı için Star Tv yeniden harekete geçti. Star Tv ekranlarında yeniden yayınlanmaya başlayacak olan dizinin 2. tanıtım fragmanı yayınlandı....

Türk Malı ekranlara geri dönüyor!

7 yıl önce Show Tv ekranlarında komedi fırtınası estiren dizi Türk Malı geri dönüyor. Peki Türk Malı dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Türk Malı ne zaman başlayacak? Dizinin kadrosunda eski oyuncular mı yer alacak?