Show Tv dizisi Hayat Bugün’ün afişi yayınlandı

David Schulner’in yapımcılığını üstlendiği ‘New Amsterdam’ın Show Tv ekranlarında uyarlaması olan Hayat Bugün’ün afişi dizi severleri eyecanlandırdı Dizide kimler rol alıyor?

Hayat Bugün dizi ekibi okuma provasında buluştu

Ulaş Tuna Astepe ve Hazar Ergüçlü’nün başrollerini paylaştığı Hayat Bugün dizi ekibi okuma provasında buluştu Diğer uyarlama dizilerinden farklı olan Hayat Bugün merak uyandırdı

Show TV’nin Yeni Dizisi ‘Yeni İstanbul’da Ulaş Tuna Astepe’nin Partneri Belli Oldu!

Show TV’nin New Amsterdam uyarlaması ‘Yeni İstanbul’ dizisinin başrollerinden Ulaş Tuna Astepe’nin partnerine kimin hayat vereceği isim belli oldu. İşte o isim…

Yeni İstanbul dizi konusu ve oyuncu kadrosu

Sezonun yeni projelerinden biri olan Yeni İstanbul'un konusu nedir? Yeni İstanbul dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte tüm detaylar...

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Dizisinin Hızır Reis’i Ulaş Tuna Astepe’nin Yeni Dizisi Belli Oldu!

TRT1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin ‘Hızır Reis’i canlandıran Ulaş Tuna Astepe’nin yeni dizisi belli oldu. Ulaş Tuna Astepe hangi dizide?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nın Hızır Reis’i Ulaş Tuna Astepe Diziden Ayrıldı Mı?

TRT1’in sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni sezonda yenilenecek konsepti ile ekranlara gelecek. Peki, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nda Ulaş Tuna Astepe yok mu?

Barbaroslar'ın ilk görüntüleri heyecanlandırdı

Yeni dizi Barbaroslar setinden yeni görüntüler geldi. Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe Barbaroslar başrolde yer alıyor. Ünlü oyuncuların yeni fotoğrafları heyecanlandırdı.

Barbaroslar muhteşem bir kadroyla geliyor

Yeni dizi Barbaroslar muhteşem bir kadroyla geliyor. TRT1'de yayınlanacak Barbaroslar kadrosunda iddialı isimler yer alıyor. Sete çıkan Barbaroslar'da başroller oyuncuları kim?

Engin Altan Düzyatan o proje için imza attı! Hangi karakteri canlandıracak?

Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Engin Altan Düzyatan'ın hangi projede yer alacağı bekleniyordu. Düzyatan o proje için imza attı. Bakın hangi karakteri canlandırıyor!

Şampiyon'un boksörü Tolgahan Sayışman'ın yeni dizisi belli oldu!

Sevilen oyuncu Tolgahan Sayışman büyük emek verdiği Şampiyon dizisinden umduğunu bulamazken, yeni sezonda iddialı bir dizi projesiyle anlaşma sağladı. İşte o proje!

Çağatay Ulusoy’dan vazgeçilmişti, Barbaros dizisi için kiminle anlaşıldı?

TRT 1'in yüksek bütçeli dizilerinden biri olan Barbaros dizisinde olaylar durulmuyor. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un ayrıldığını açıkladığı dizide yeni bir isimle görüşülüyor.

Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i Ulaş Tuna Astepe Televizyonları Eleştirdi!

Sen Anlat Karadeniz’in Deli Tahir’i başarılı oyuncu Ulaş Tuna Astepe katıldığı bir canlı yayında televizyonlar ve dizilerle ilgili düşüncelerini ile getirdi. İşte detaylar!

Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i Ulaş Tuna Astepe Sınırda Ne Yapıyordu?

Ülkemizdeki sığınmacıların sınır kapılarına yığılması üzerine sığınmacıların ihtiyaçları için yapılan yardımlardan birini de ünlü oyuncu Ulaş Tuna Astepe yaptı. İşte detaylar!

Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Tahir’i Ulaş Tuna Astepe’nin Askerlik Fotoğrafları Herkesi şaşırttı!

Sezon arası geldi ünlüler bir bir asker oldu. Sen anlat Karadeniz'in sevilen oyuncusu Deli Tahir'de askere gidenlerden. İşte Deli Tahir'in askerlik fotoğrafları!