Yaparsın Aşkım Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Fox Tv'nin başarılı yarışma programı Yaparsın Aşkım final mi yaptı? Yarışma 13 Ekim Pazar günü neden yok? Yarışmanın yeni bölümü yayınlanacak mı ne zaman yayınlanacak? İşte cevabı!

Yaparsın Aşkım'da arabayı kim kazandı? (5 Eylül Perşembe)

İlker Ayrık tarafından sunulan ve FOX TV'den ekrana gelen Yaparsın Aşkım yarışmasının 5 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde arabayı kim kazandı?

Yaz sezonunun en çok izleneni belli oldu

Bu sezon televizyon ekranlarında yayınlanan dizi ve programlardan en çok hangisi seyirciyi ekrana kilitlemeyi başardı? İşte yaz sezonunun en çok izleneni;

Yaparsın Aşkım’da Evlilik Teklifi Mutsuz Sonla Bitti!

Fox Tv'nin başarılı ve eğlenceli yarışma programı Yaparsın Aşkım'da sürpriz teklif... Yarışmaya nişanlı olarak katılan çift'ten beklenmeyen evlilik teklifi! Detaylar haberimizde!

13 Nisan Cumartesi 2019 Reyting Sonuçları

13 Nisan Cumartesi 2019 gününe ait reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Survivor, Bir Aile Hikayesi, Erkenci Kuş ve Kim Milyoner Olmak İster ekrandaydı.

2 Mart Cumartesi 2019 Reyting Sonuçları

2 Mart Cumartesi 2019 gününe ait reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Survivor, İkizler Memo-Can, Erkenci Kuş ve Kim Milyoner Olmak İster ekrandaydı.