Show Tv’nin Yeni Dizisi Oğlum’un İlk Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Ay Yapım tarafından hazırlanan yeni dizi Oğlum’un ilk tanıtımı yayınlandı. Dizide Canan Ergüder başrolü oynuyor.

Oğlum Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Şu sıralar seyircinin merakla beklediği ve Ay yapım tarafından Show Tv için hazırlıkları süren Oğlum Dizisinde hangi oyuncular yer alıyor ve dizinin konusu ne? İşte cevabı!

Taner Ölmez’in Yeni Dizisi Belli Oldu

Son olarak Mucize Doktor’da rol alan ve seyirci tarafından çok sevilen başarılı ve genç oyuncu Taner Ölmez’in yeni projesi belli oldu.

Erkek Severse’nin Tanıtımı Yayınlandı

Dijital Medya Platformlarından biri olan beIN Connect’ten yerli yapım atağı! beIN Connect başrolünde Alperen Duymaz’ın yer aldığı Erkek Severse’nin tanıtımını yayınladı.

4 Ocak Salı Destan Neden Yok?

Atv ekranlarında bu sezon başlayan ve henüz 6 bölüm yayınlanan dönem dizisi Destan 4 Ocak Salı akşamı yeni bölümüyle yayınlanacak mı?

Baba Dizisinde Kim Kimdir?

Show Tv ekranlarında hazırlıkları süren ve merakla beklenen Baba Dizisinde oyuncular ve karakterleri netleşmeye başladı. İşte Baba dizisinde kim kimdirin cevabı!

Başarılı Oyuncu Hakan Kurtaş Baba Dizisinde

Ay Yapım tarafından Show Tv için hazırlanan ve başrollerinde Haluk Bilginer ile Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Baba Dizisine başarılı oyuncu Hakan Kurtaş İlhan karakteriyle dahil oldu

Tv 8’in Günlük Dizisi Canım Annem’in İlk Tanıtımı Yayınlandı

Tv 8 ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan günlük dizi Canım Annem’in ilk tanıtım fragmanı “Yakında” ibaresiyle yayınlanmaya başlandı.

Baba Dizisinin Oyuncu Kadrosu Şekilleniyor. Tolga Sarıtaş’ın Abisini Canlandıracak İsim Belli Oldu!

Ay Yapım tarafından hazırlıkları süren ve sektörde bomba etkisi yaratan Baba Dizisine usta oyuncu Deniz Hamzaoğlu Yaşar Saruhanlı karakteriyle dahil oldu.

Mahkum Hangi Diziden Uyarlama?

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlanan ve seyirci tarafından heyecanla takip edilen Mahkum dizisi uyarlama mı, uyarlama ise hangi diziden uyarlama? İşte cevabı!

Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın Yeni Dizisi Baba’nın İlk Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv yeni yıla iddialı bir projeyle giriyor. Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın başrolünde yer alacağı Baba’nın ilk tanıtımı yayınlandı.

Son Nefesime Kadar Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Pastel Film tarafından hazırlanan ve halen çalışmaları devam eden Son Nefesime Kadar dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var ve konusu ne?

Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu Yalnız Kurt Dizisinde Yer Alacak mı?

Osman Sınav tarafından hazırlıkları süren yeni dizi Yalnız Kurt’un oyuncu kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu ve Oktay Kaynarca’nın birlikte rol alacağı iddia edildi.

Tv 8’in Günlük Dizisi Canım Annem Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Tv 8 ekranlarında yeni yılın ilk aylarında ekrana gelmeye hazırlanan yeni bir günlük dizi başlıyor. Canım Annem oyuncu kadrosunda kimler var ve konusu ne?

Mahkum Dizisinde Rol Alan İsmail Hacıoğlu Kimdir? Dizide Hangi Karaktere Hayat Veriyor?

Fox Tv’nin yeni dizisi Mahkum ilk bölümü ve ikinci bölümüyle bu hafta ekranlara geliyor. Peki dizide İsmail Hacıoğlu’nun canlandırdığı ikiz kardeşler kimdir?

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Son Nefesime Kadar’a Üç Yeni Oyuncu Katıldı

Pastel Film tarafından hazırlıkları süren ve Fox Tv ekranlarında yayına girecek olan Son Nefesime Kadar dizisinin kadrosuna üç yeni oyuncu daha katıldı.

Annemizi Saklarken Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Star Tv ekranlarında yeni başlayan ve Ojo Pictures tarafından hazırlanan Annemizi Saklarken konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekiyor.

Fox Tv Yeni Dizisi Mahkum İçin İlginç Bir Yol Deniyor

Fox Tv’nin yeni dizisi Mahkum önümüzdeki hafta ekrana gelmeye başlıyor. Ancak Fox Tv dizi için farklı bir strateji izlemeyi kararlaştırdı.

Annemizi Saklarken Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan yeni dizilerden Annemizi Saklarken'in yayın tarihi belli oldu. Dizinin ilk yayın tarihi 8 Aralık Çarşamba.

Son Nefesime Kadar Dizisine İki Yeni Oyuncu Dahil Oldu

Fox Tv için hazırlıkları devam eden ve başrolünde Nurgül Yeşilçay’ın rol aldığı Son Nefesime Kadar dizisine iki yeni isim katıldı.