Buğra Gülsoy Ve Ekin Koç Nizami Alem Dizisine Dahil Oldu!

TRT 1 için hazırlıkları süren Nizami alem adlı dönem dizisinin hazırlıkları sürüyor. Diziye son olarak başarılı oyuncular Buğra Gülsoy ve Ekin Koç’ta dahil oldu. İşte detaylar!

Akıncı Dizisinin Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

NTC Medya tarafından Atv için hazırlıkları süren ve Eylül yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan Akıncı Dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu. İşte detaylar!

Menajerimi Arayın’da Tuba Büyüküstün Sürprizi!

Ay Yapım tarafından Star Tv için hazırlıkları tüm hızıyla süren Menajerimi Arayın Dizisinde son dakika sürprizi. Dizinin ilk bölümünde Tuba Büyüküstün rol alacak. İşte detaylar!

Kanal D Bay Yanlış’a Tazminat Davası Açtı!

Fox Tv'de yarın akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek Bay Yanlış dizisi başlamadan mahkemelik oldu. Kanal D dizinin yapımcısı Gold Film’e tazminat davası açtı. İşte detaylar!

İyi Kötü Günde Dizisine Flaş Transfer!

Star Tv için hazırlıkları sürdürülen İyi Günde Kötü Dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Diziye Ferit karakteriyle Ali Yağcı dahil oldu. İşte detaylar!

Sen Çal Kapımı Dizisi Yönetmenini Buldu!

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve ancak henüz ekrana gelmeden yönetmen kriziyle yüzleşen Sen Çal Kapımı Dizisi yeni yönetmenini buldu. İşte detaylar!

Ecem Karavus Bay Yanlış’a Dahil Oldu!

Fox Tv’de ekrana gelecek olan ve tanıtımları büyük ilgi gören Bay Yanlış heyecanla bekleniyor. Dizinin oyuncu kadrosuna son olarak güzel oyuncu Ecem Karavus’da dahil oldu.

İrem Helvacıoğlu Hangi Diziyle Ekranlara Dönüyor?

Son olarak Sen Anlat Karadeniz'de rol alan ve seyircinin büyük hayranlığını kazanan güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. İşte haberin detayları

Kanal 7’den Bir Günlük Dizi Daha!

Kanal 7 ekranlarında yeni bir günlük dizi ekrana gelmek için setlere indi. Karamel yapım tarafından hazırlanan Emanet yakında Kanal 7’de. İşte detaylar!

İyi Günde Kötü Günde Dizisine Bomba Transferler!

Star Tv için hazırlıkları süren İyi Günde Kötü Günde adlı dizinin kadrosunda bulunan oyuncular adeta göz kamaştırıyor. Diziye son olarak Yasemin Allen dahil oldu. İşte detaylar!

Menajerimi Arayın Dizisi İle İlgili Flaş Gelişme!

Star Tv için Ay Yapım tarafından hazırlanan ve Call My Agent adlı diziden uyarlanan Menajerimi Arayın dizisinin oyuncu kadrosu büyük oranda şekillenmiş durumda. İşte detaylar!

Erhan Yazıcıoğlu Hangi Diziyle Ekranlara Dönüyor?

Usta tiyatrocu ve seslendirme sanatçısı Erhan Yazıcıoğlu yıllar sonra ekranlara Çatı Kapı Aşk diziyle dönüyor. Erhan Yazıcıoğlu dizide Furkan Andıç’ın üvey babasını canlandıracak.

TRT 1’de Yeni Bir Dizinin hazırlıkları Başladı: Nizami Alem!

TRT 1 Eylül yayın dönemi için şimdiden hazırlıklarına başladığı iki yeni dönem dizisiyle bir anda dikkatleri üzerine çekti. Nizami Alem ve Mevlana dizileri Eylül’de TRT 1’de!

Gençliğim Eyvah Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Atv'de başlayacak olan Gençliğim Eyvah çekimlere başladı. Peki dizi ne zaman ekrana gelecek ve dizi de kimler rol alıyor? Komedi türünde işlenen dizinin konusu ne? İşte detaylar!

Gençliğim Eyvah Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Atv'de yeni başlayacak olan Gençliğim Eyvah çekimlere başladı. Peki dizi ne zaman ekrana gelecek ve dizi de kimler rol alıyor? Komedi türünde işlenen dizinin konusu ne?

Çağrı Çıtanak Sen Çal Kapımı Dizisinde!

Haziran ayında Fox Tv’de seyirciyle buluşmaya başlayacak olan Sen Çal kapımı dizisinde hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Diziye son olarak genç oyuncu Çağrı Çıtanak dahil oldu!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in Dizisinin Çekimleri Başlıyor! Kadro Yıkılıyor!

Yaz sezonu dizileri görücüye çıkmak için gün sayıyor. MF Yapımı Sen Çal kapımı sete çıkmaya hazırlanırken özellikle oyuncu kadrosu göz dolduruyor!

Yılmaz Erdoğan’dan Yeni Dizi Geliyor!

Ünlü isim Yılmaz Erdoğan’dan karantina günlerine özel bir dizi geliyor. Babam ile Sosyal Mesafe adını taşıyan dizinin pilot bölümünün çekimleri yakında başlayacak. İşte detaylar!

Can Yaman’ın Yeni Dizisinde Flaş Gelişme!

Yaz aylarında Star Tv’de ekrana gelmesi beklenen ve hazırlıkları Gold Film tarafından sürdürülen Bay Yanlış'ın yönetmen koltuğunda oturacak isim belli oldu. İşte detaylar!

Evde Çekilen Ev Hali Dizisi Geliyor!

Dizilerin tekrarların yayınlanmaya başladığı televizyonlarda yeni diziler için de çalışmalar başladı. Bunun ilk örneği TRT 1'de yakında ekrana geliyor. Ev Hali' İşte detaylar!