Adım Farah Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Adım Farah Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı
Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve 03 Medya tarafından hazırlanan uyarlama dizi Adım Farah'ın ilk tanıtımı yayınlandı.

Yeni başlayacak diziler arasında en iddialı yapımlardan biri olarak öne çıkan ve uzun süredir hazırlık ve çekimleri yapılan Adım Farah dizisinin ilk tanıtımı yayıncı kanal Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlandı. 03 Medya tarafından hazırlanan ve yabancı dizi The Cleaning Lady adlı diziden uyarlanan Adım Farah Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur tarafından kaleme alınırken dizinin yönetmen koltuğunda ise Recai Karagöz oturuyor. Başrollerinde Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yer aldığı Dram ve Suç türünde ele alınan dizi seyirci tarafından uzun süredir bekleniyordu. 15 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanması planlanan dizinin yayınlanan ilk fragmanı ise seyirciden tam not aldı. Bu sezon başlayan pek çok yeni dizisini reyting sebbeiyle bitirmek zorunda kalan Fox Tv için yeni bir umut olan Adım Farah şimdiden merakla bekleniyor.

İlk Fragman Yayınlandı

03 Medya tarafından hazırlanan ve yabancı bir diziden uyarlanan Adım Farah son üç dört aydır Türk dizi sektöründe gündemde yer alıyor. Kadrosu ve hikayesi ile dikkatleri çeken dizi yeni diziler arasında öne çıkan yapımlar arasında yer alıyor. Yabancı bir kadının kaçak bir şekilde Türkiye’de çocuğuyla birlikte bir hayat mücadelesi verirken istemeden bir cinayete şahit olması ve akabinde gelişen olayları anlatan dizide ünlü ve başarılı oyuncu Demet Özdemir Farah, Engin Akyürek ise Tahir karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Dizinin çekimleri geçtiğimiz hafta başlamış ve ilk karelerde yayınlanmaya başlanmıştı. Merakla beklenen dizinin yayınlanan ilk fragmanı da seyirci tarafından beğenildi ve tam not aldı.

Adım Farah Ne Zaman Yayınlanacak Kadrosunda Kimler Var?

Fox Tv’nin merakla beklenen yeni dizisi Adım Farah’ın ilk fragmanı yayınlandı. Oldukça heyecan uyandıran fragman seyirciden tam not alırken dizinin yayın tarihi de merak edilmeye başlandı. Henüz resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen dizinin 15 Şubat Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor. 03 Medya tarafından hazırlanan dizinin oyuncu kadrosunda ise

-          Engin Akyürek (Tahir)

-          Demet Özdemir (Farah)

-          Fırat Tanış

-          Senan Kara

-          Lale Başar

-          Oktay Çubuk

-          Mustafa Avkıran

-          Ali Sürmeli ve

-          Mert Doğan yer alıyor.

03-02-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar