Adını Sen Koy yayından kaldırıldı mı? Neden yok?

Adını Sen Koy yayından kaldırıldı mı? Neden yok?
Yazar: Oğuzhan Temel
Tarih: 2018-11-17
Tv8 ekranlarına yeni transfer olan Adını Sen Koy kanalın yayın akışı listesinden kaldırıldı. Adını Sen Koy neden yok, yayından kaldırıldı mı?

Geçtiğimiz günlerde Star Tv'den Tv8 ekranlarına transfer olan Adını Sen Koy dizisi yayından kaldırıldı mı? Tv8 yayın akışı listesinden yer almayan dizinin akıbeti merak ediliyor.

Adını Sen Koy neden yok?

TRT1 ekranlarında günlük dizi olarak yayın hayatına başlayan dizi, beklenenden fazla ilgiyle karşılaşmış ve büyük başarı yakalamıştı. TRT ekranlarından Star Tv ekranlarına trasfer olan dizi, aynı başarıyı yeni kanalında da sürdürmeyi başarmıştı. Geçtiğimiz aylarda dizinin iki başrol oyuncusu Erkan Meriç ve Hazal Subaşı diziden ayrılmış yerine Cenk Torun ve Deniz Durmaz diziye katılmıştı.

Son olarak sezon başında Tv8 ekranlarına transfer olan Adını Sen Koy, ilk olarak hafta içi 18:45'te ekranlara geliyordu. Yeni kanalında ve yeni saatinde beklenen ilgiyi görmeyen dizinin 12 Kasım 2018 tarihinden itibaren saat 12:30'da yayınlanacağı duyurulmuştu.

12 ve 13 Kasım tarihlerinde yeni bölümleriyle 12:30'da ekranlara gelen Adını Sen Koy dizisi ekranlara gelmedi. Dizinin yeni bölümlerinin 14,15 ve 16 Kasım tarihlerinde ekrana gelmemesi seyirciyi endişelendirdi. Dizi yayından kaldırıldı mı şimdilik bilinmez ancak, tv8 yayın akışı listesini incelediğimizde kanalın yeni bölümlerinin gelecek hafta listede bulunmadığını görüyoruz.

Adını Sen koy neden yayından kaldırılmıştı?

Yayın hayatına TRT ekranlarında başlayan, daha sonra Star TV'ye geçen Adını Sen Koy, iki başrol oyuncusunun diziden ayrılmasının ardından reytinglerde ciddi oranda düşüş yaşamıştı. Star tv'nin yayından kaldırma kararı aldığı dizi için tv8 devreye girmiş ve transfer işlemi gerçekleşmişti.

Tv8 kanalında da beklenen ilgiyi karşılamayan dizi kanalın yayın akışı listesinden kaldırıldı. Dizinin akıbeti hakkında resmi açıklama henüz gelmedi. Dizi hakkında gelişmelerden haberdar olmak için canlitv.com'u takip etmeye devam edin.

TRT 1 izle
Show Tv izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Yorumlar