Ah Nerede Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Ah Nerede Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı
Star Tv ekranlarında yaz sezonunda ekrana gelecek olan ve Onuncu Ev tarafından hazırlanan Ah Nerede dizisinin ilk fragmanı kanalda yayınlanmaya başlandı.

Türk Sinemasının en çok gişe yapan ve yayınlandığı 1976 yılından günümüze kadar televizyon ekranlarından yüzlerce kez seyirciyle buluşan ve her seferinde de reyting yapan kült filmlerinden Ah Nerede Onuncu Ev Yapım tarafından dizi olarak uyarlanıyor. Romantik komedi türündeki film için uzun süredir çalışan yapım şirketi Onuncu Ev sonunda geçtiğimiz günlerde sete çıkmış ve çekimlere başlamıştı. Star Tv ekranlarında yaz sezonunda ekrana gelecek dizi için genç ve başarılı oyunculardan güçlü bir kadro kuran yapım şirketi yayın için çekimlerini sürdürürken dizinin ilk tanıtımı da yayınlandı. Gülşen Bubikoğlu ile Tarık Akan’ı buluşturan Ah Nerede’nin dizi versiyonunun yayınlanan ilk tanıtımı akıllara filmi getirirken fragman seyirci tarafından oldukça beğenildi.

Yaz Sezonuna Damga Vuracak

Onuncu Ev imzalı Ah Nerede dizisi ile ilgili uzun zamandır haber yapan magazin basını ve internet siteleri yeni bir aşamayı da okuyucularına duyurdular. Star Tv ekranlarında yayınlanacak dizinin ilk fragmanı yayınlanmaya başlandı. Seyircinin çok aşina olduğu sahnelerin yeni uyarlaması olan ve seyreden herkeste bir tebessüm oluşturan fragman aynı zamanda sosyal medyada da gündem oldu. Tarık Papuçcuoğlu’nun rahmetli Hulusi Kentmen’in rolünü canlandırdığı dizide üç çocuğuyla ilgili hasretini dile getirirken gururlanması ve akabinde bu çocukların babalarının istediğinin tam tersi hayatlar sürmesinin anlatıldığı fragman gelecek günlerde dizinin bölümlerinin yaz sezonuna damgasını vuracağını gösterdi. Romantik komedi türündeki dizinin yayın günü için henüz bir tarih verilmezken dizinin haziran ayının ikinci haftasında ekrana gelmesi bekleniyor.

Ah Nerede Oyuncuları Kimler?

Star Tv ekranlarında yayına başlayacak olan Ah Nerede Dizisinin oyuncuları günümüz genç kuşağın en başarılı isimleri arasından seçildi. Dizide yer alacak arasında

·         Oktay Çubuk

·         Nil Keser

·         Tarık Papuçcuoğlu

·         Ayşe Kökçü

·         Korhan Herduran

·         Batuhan Sert

·         Asena Keskinci

·         Berfe Sancak

·         Melis Özçimen

·         Ahsen Türkyılmaz gibi isimler yer alıyor.

Öbür taraftan dizinin çekimleri sürerken geçtiğimiz gün dizide rol alacak olan 4 oyuncu ile yapımcı kararıyla yollar ayrılmıştı. Bu oyuncuların yerine yeni isimlerin aranmasına ise devam ediliyor. Ah Nerede dizisi çok yakında Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak.

03-06-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar