Alişan ile Eda Erol düğün tarihini açıkladı

Alişan ile Eda Erol düğün tarihini açıkladı
Ünlü şarkıcı Alişan ve Eda Erol düğün tarihini açıkladı. Eda Erol ile Alişan ne zaman evleniyor? Alişan nerede evlenecek? Alişan'dan düğün açıklaması geldi. İşte Alişan ile Eda Erol ilişkisi hakkında tüm detaylar.

Uzun süredir birlilte olan Alişan ile Atv ekranlarında yayınlanan evlilik programının sunucusu Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol evleniyor. Alişan ile Eda Erol düğün hazırlıklarına başladı. Eda Erol ile Alişan ne zaman evleniyor? Alişan nerede evlenecek? Alişan'dan düğün açıklaması geldi. İşte Alişan ile Eda Erol ilişkisi hakkında tüm detaylar. 

Ünlü şarkıcı Alişan, sevgilisi Eda Erol ile Etiler Yüzevler Kebap'ta yemek yedi. Yemekten sonra ünlü şarkıcı bayram sonrası kız isteme merasimi olacağını duyurdu. Ardından düğün tarihini açıklaayan şarkıcı Kasım ayını planladıklarını belirtti. 

Alişan, “Çocukluktan beri hayalim İbrahim Tatlıses’in düğünümde sahneye çıkmasıydı. Maalesef olamayacak, ben de Sibel Can’a rica ettim. Sağ olsun kırmadı, düğünümüzde sahne alacak” dedi.

Alişan'ın sevgilisi, Esra Erol'un kız kardeşi mi çıktı?

Alişan'ın yeni sevgilisi ortaya çıktı. Alişan'ın ünlü sevgilisi kim? Cumhurbaşkanı'na 'Evleneceğim' sözü veren ünlü ses sanatçısı Alişan, sevgilisinin kimliğini açıkladı. İşte Alişan'ın yeni sevgilisi.

Ünlü şarkıcı Alişan, geçtiğimiz dönemde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 'Evleneceğim' diyerek söz vermişti. Sözünü tutmayı başaran Alişan sevgilisinin kimliğini açıkladı. Bu zamana kadar sır gibi sakladığı Alişan'ın sevgilisi Esra Eol'un kız kardeşi Eda Erol çıktı. 

Esra Erol kardeşine de eş buldu

40 yaşındaki ünlü sanatçı geçtiğimizde dönemde 'Önümüzdeki 6 ay içerisinde evleneceğim' sözünü vermişti. Atv ekranlarında evlilik programı sunan Esra Erol ise Alişan ile kız kardeşi Eda Erol'u tanıştırdı. 3 haftadır birlikte olan çiftin aileleri Mayıs ayında tanışacak. 

Alişan sevgilisini gizliyordu

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımda 'Birlikte ilk derbi' diyerek sevgilisi ile olan fotoğrafını paylaştı. Ancak Alişan, sevgilisinin suratını gizlemişti. 

17-06-2017
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar