Alparslan Büyük Selçuklu dizisine sürpriz oyuncu dahil oldu

Alparslan Büyük Selçuklu dizisine sürpriz oyuncu dahil oldu
Pazartesi akşamlarının en yüksek reytingini elde eden başarılı dizi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna başarılı oyuncu Kaan Yalçın dahil oldu.

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları seyirciyle buluşan ve ikinci sezonunda olan Akli Film imzalı Alparslan Büyük Selçuklu aldığı reytinglerle kanalının en başarılı yapımlarından biri durumunda. Daha önce Uyanış Büyük Selçuklu adıyla bir sezon yayınlanan dizinin devam niteliğinde olan ve pazartesi akşamlarının en çok seyredilen dizisi konumunda bulunan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Sık sık yeni oyuncuların katıldığı ve zaman zaman da bazı oyuncularla yolların ayrıldığı dizinin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Selçuklu hükümdarı Alparslan’ın özelinde devrin siyasi, askeri ve ekonomik olaylarını anlatan dizide Alparslan karakterine başarılı oyuncu Barış Arduç hayat veriyor. Dizide Sultan Alparslan’ın abisi olan ve tarihte de var olan bir kişilik olan Kavurd Bey olarak başarılı oyuncu Kaan Yalçın dahil oldu.

Alparslan’ın Abisi Kavurd Bey Alparslan Büyük Selçuklu’da

TRT 1 ekranlarının en sevilen dizilerinin başında yer alan ve ikinci sezonuyla pazartesi akşamları ekrana gelen reytingleri yüksek Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ekran yolculuğuna devam ediyor. Akli Film tarafından hazırlanan ve bu sezon sonunda final yapması planlanan başarılı dizi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna yeni bir karakter daha katıldı. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna başarılı oyuncu Kaan Yalçın dahil oldu. Başarılı oyuncunun dizide Sultan Alparslan karakterinin (Barış Arduç) abisi Kavurd Bey olarak hikayeye dahil olduğu öğrenildi. Oyuncunun dizinin çekimleri için sete katıldığı öğrenildi.

Kaan Yalçın Kimdir?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna katılan ve bugüne kadar pek çok yapımda yer alan başarılı oyuncu Kaan Yalçın 20 Mayıs 1975 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kaan Yalçın ilk, orta ve lise eğitimlerinin ardından üniversitede oyunculuk üzerine eğitim almış ve okuldan mezun olduktan sonra tiyatro sahnelerinde, dizi ve film setlerinde yer almaya başlamıştır. Oyuncu bugüne kadar pek çok yapımda yer almıştır. Bu yapımlar arasında, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Beni Bırakma, Komşular, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Memur Muzaffer, Adanalı, Leylan, Arka Sıradakiler ve arka Sokaklar yer almaktadır.

07-03-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar