Aras Aydın Aldatmak Dizisine Katıldı

Aras Aydın Aldatmak Dizisine Katıldı
Atv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan ve bu sezon başlayan dizilerden olan Aldatmak dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı.

Bu sezon ekrana gelmeye başlayan ve Tims & B yapım tarafından Atv için hazırlanan Aldatmak dizisi Perşembe akşamları seyirciyle buluşuyor. Bir hakimin hem özel ve hem de iş hayatındaki çıkmazlarının ele alındığı dizide birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Büyük bir iddia ile yayına başlayan ancak reytinglerde orta sıralarda olan Aldatmak dizisinde Hakim Güzide karakterini usta oyuncu Vahide perçin canlandırıyor. Murat Saraçoğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin hikaye ve senaryosunu ise Yıldız Tunç kaleme alıyor. Dram – Adalet ve aile türlerinde ele alınan dizide Hakim Güzin hem adaleti sağlamak için kılı kırk yaran tavrıyla bilinirken hem de ailesinde özellikle çocuklarına karşı katı ve kuralcı tutumuyla ekrana geliyor. Kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı diziye son olarak başarılı oyunculardan Aras Aydın dahil oldu.

Aldatmak Dizisine Taze Kan

Tims & B Yapım tarafından hazırlanan ve bu sezon Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Aldatmak dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı. Birbirinden başarılı bir kadroya sahip dizide Vahide Perçin, Mustafa Uğurlu, Ercan Kesal, Yusuf Çif, Cem Bender, Caner Şahin ve Feyza sevil Güngör gibi başarılı isimler yer alıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre perşembe akşamları ekrana gelen dizinin kadrosuna son olarak Kaçış dizisinde rol alan başarılı ve genç oyuncu Aras Aydın dahil oldu. Aras Aydın’ın dizide nasıl bir karaktere hayat vereceği ise henüz bilinmiyor. Atv’nin iddialı dizisi Aldatmak her Perşembe yeni bölümleriyle ekrana geliyor.

Aras Aydın Kimdir?

Son olarak Disney Plus’ta yayınlanan Kaçış dizisinde rol alan genç ve başarılı oyunculardan Aras Aydın 4 Ocak 1989 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncu bugüne kadar pek çok yapımda yer almıştır. Aras Aydın’ın rol aldığı yapımlar arasında

-          Öğretmen Kemal

-          Şefkat Tepe

-          Saklı Kalan

-          Kiraz Mevsimi

-          İnadına Aşk

-          Nolur Ayrılalım

-          Altınsoylar

-          Masum Değiliz

-          Canevim

-          Sefirin Kızı

-          Şeref Sözü

-          İkimizin Sırrı

-          Kaçış ve

-          İnsanlar İkiye Ayrılır yer almaktadır.

04-12-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar