Arıza Dizisinin Ünlü Oyuncusu Olgun Toker Koronavirüse Yakalandı

Arıza Dizisinin Ünlü Oyuncusu Olgun Toker Koronavirüse Yakalandı
Show Tv ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Arıza Dizisinin başarılı oyuncusu Olgun Toker koronavirüse yalandı. Arıza Dizisi çekimleri ertelendi!

Dizi dünyası zaman zaman koronavirüs haberleriyle birlikte anılır oldu. Geçtiğimiz sene başlayan salgın sebebiyle en büyük darbelerden birini yiyen sektör zaman zaman halen bu amansız hastalık sebebiyle zor zamanlar geçiriyor. Zaman zaman bazı dizilerden bazı oyuncu ya da çalışanların koronavirüse yakalandığı haberleri magazin ve sosyal medyada yer alıyor. Özellikle oyuncuların hastalığa yakalanması sebebiyle setlerin tatil ettiği dizilere bugün bir dizi daha eklendi. Show Tv’nin Pazar akşamlarının başarılı ve sevilen dizisi Arıza başarılı oyuncusu Burak Ersoylu’ya hayat veren Olgun Toker’in koronavirüse yakalanması sebebiyle çalışmalarına kısa bir süre ara verdi. Başarılı oyuncunun tedavisine başlandığı ve oyuncunun kendisini karantinaya aldığı ifade edildi.

Olgun Toker Koronavirüse Yakalandı!

O3 Medya tarafından Show Tv için hazırlanan ve Pazar akşamları ekrana gelen reytingi bol dizilerden biri olan Arıza’ya nazar değdi. Dizinin kötü adamlarından Burak Ersoylu karakterine hayat veren ünlü ve başarılı oyuncu Olgun Toker koronavirüse yakalandı. Oyuncunun tedavisine başlanırken dizinin çekimlerine birkaç gün ara verileceği ve bu süre zarfında da senaryonun revize edileceği ve çekimlerin daha sonra kaldığı yerden devam edeceği öğrenildi. Kendini karantinaya alan Olgun Toker’in sağlık durumunun ise iyi oldu ve tedavisine başlandığı öğrenildi. Dizide ayrıca başka isimlere de testler yapıldığı ve başka kimsede koronavirüse rastlanmadığı da belirtildi. Dizinin bölüm senaryosunun revize edilmesiyle Olgun Toker’in sahnelerinin kaldırıldığı ve yayınlanacak bölümde başarılı oyuncunun olmayacağı öğrenildi. Bize de Olgun Toker’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve biran önce sağlığına kavuşarak setlere tekrar dönmesini temenni ediyoruz.

Olgun Toker Kimdir?

Arıza Dizisinde Burak Ersoylu karakterine hayat veren başarılı oyuncu Olgun Toker 12 Mart 1986 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimlerinin ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Birçok dizi ve filmde rol alan başarılı oyuncunun rol aldı yapımlardan bazıları şunlardır.

-          Arıza

-          Bir Aile Hikayesi

-          Dip

-          Hayat Sırları

-          Hayat Şarkısı

-          Tatlı Küçük Yalancılar

-          Benim Adım Gültepe

-          Şeref Meselesi

-          Hükümet kadın

-          Karadayı

05-01-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar