Arka Sokaklar 615. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 615. Bölüm İzle
Arka Sokaklar 615. Bölüm İzle; 18 Şubat Cuma akşamı 615. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 615. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Arka Sokaklar 615. Bölüm İzle; Oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu, İlker İnan ve Oya Okar’ın rol aldığı Arka Sokaklar bu akşam saat 20.00’da Kanal D ekranlarında 615. Bölümüyle ekrana geliyor. Ekranların haftalık yayınlanan dizileri arasında en uzun soluklu dizisi olan ev Erler Film tarafından hazırlanan Arka Sokaklar her hafta ekrana heyecanlı bölümlerle geliyor. Polisiye ve gerilim türünde ele alınan dizinin hikayelerinde sıradan yaşanmış ve her an sokaklarda yaşanagelen hikayeler ele alınıyor. Uzun yıllardır yayınlanan dizide yer alan oyuncular bu diziyle büyürken bir nesil de Arka Sokaklar’ı seyrederek büyüdü. Kanal D ekranlarında hemen her kuşakta tekrar bölümleri yayınlanan dizi aldığı reytinglerle kanalın en başarılı yapımları arasında yer alıyor. Arka Sokaklar’ın bu akşam ekrana gelecek 615. Bölümü saat 20.00’da Kanal D’de.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM TEK PARÇA FUL İZLE!

Erler Film tarafından 15 sezondur hazırlanan ve Kanal D ekranlarında Cuma akşamları ekrana gelen fenomen yapım Arka Sokaklar her bölüm seyirciye keyifli ve heyecanlı anlar yaşatıyor. Polisiye bir dizi olan Arka Sokaklar’ın son bölümünde Komiser Mesut’un evi basılmış ve oğlu yaralanırken bir poliste şehit olmuştur. Ayrıca ekibin sevilen isimlerinden Komiser Engin’de yaralanmıştır ve ölümle mücadele etmektedir. Bu durum ekip üzerinde yoğun bir baskı oluştururken ekip hem arkadaşlarını vuran isimlerin hem de diğer olayların üzerine gitmektedir.

Arka Sokaklar 615. Bölümde Seyirciyi Neler Bekliyor?

Erler Film tarafından Kanal D için hazırlanan Arka Sokaklar Cuma akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Dizi her bölüm heyecanlı sahne ve serüvenlerle seyirciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Bu sezonda aldığı reytinglerle ilk sıralarda yer alan dizinin bu akşam ekrana gelecek bölümü yine nefes nefese bir hikayeden oluşuyor. Dizinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde genç bir avukat evinde ölü olarak bulunmuştur. Olayı soruşturmak ve katili bulmak için var güçleriyle çalışan ekibimiz kendini bir çıkmazın içinde bulacaktır. Selin Komiser yaşanılan olayın yıllar önce gerçekleşen ve faili meçhul olarak kalan bir davayla benzerliğini fark eder ve olay bir anda seri katil vakasına dönüşür. Öbür taraftan Aslı Komiserin bir komşusunun evi soyulmuştur. Birbirinden garip karakterde üç hırsız başka soygunlar için fırsat ararken ekibimiz olaya müdahil olur ancak olay bir anda trajikomik bir olaylar silsilesine dönüşür. Her hafta heyecanla takip edilen Arka Sokaklar’ın bu akşam yayınlanacak 615. Bölümü saat 20.00’da Kanal D ekranlarında.

18-02-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar