Atv Hercai dizisinden büyük bir başarı daha!

Atv Hercai dizisinden büyük bir başarı daha!
2.sezonunda da başarıdan başarıya koşan dizi, hayranlarını bir kez daha sevindirdi. Ülkemizde 2. Sezonundaki yolculuğuna devam eden Hercai artık yurt dışında da izlenecek

Atv’nin sevilen dizisi Hercai’den büyük bir başarı daha geldi. 2.sezonunda da başarıdan başarıya koşan dizi, hayranlarını bir kez daha sevindirdi. Ülkemizde 2. Sezonundaki yolculuğuna devam eden Hercai artık yurt dışında da izlenecek. Cuma akşamlarının reyting şampiyonu Hercai, başarısını ülke dışında da sürdürecek. Nedir Hercai dizisinden gelen büyük başarı hikayesi ve son bölümde neler oldu, haberimizde

Atv Hercai dizisinden büyük bir başarı daha!

Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in başrollerinde yer aldığı dizi 2 sezondur yurt içinde gösterdiği başarılarına yurt dışını da ekledi. Atv ana haber bülteninde yer alan habere göre Hercai dizisi İspanya ve Şili’ye satıldı. Türk televizyonları adına büyük ve önemli bu gelişme diziseverleri heyecanlandırdı. Hercai dizisi Şili’de izleyicilerle buluştu bile. Miran ve Reyyan’ın ölümsüz aşkı ile tanışmak için sabırsızlanan Şili seyircisi Şili’nin en büyük kanallarından TVN ekranında ilk bölümü izledi ve çok beğendi. Bir güzel gelişme daha oldu. Hercai dizisi 15 Aralık 2019’dan itibaren İspanya’da yayına girecek. Nova TV’de İspanyolca dublajlı olarak, günlük dizi formatında prime-time’da yayınlanacak Hercai dizisi için şimdiden İspanyollar yorum yapmaya başladılar. Konu ile ilgili sıcak gelişmeler Atv ana haber bülteninde detaylı bir şekilde izleyicilerle paylaşıldı. Canlitv platformu olarak çok sevindiğimiz bu haberin devamını beklerken darısı “diğer dizilerin başına” diyoruz.

Hercai Dizisi Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Başarılarına her geçen gün yenisini ekleyen Hercai dizisi elbette bu başarısını güçlü ve deneyimli isimlerden oluşan kadrsouna borçlu. Son olarak Mert Altınışık’ın dahil olduğu Hercai dizisinin oyuncu kadrosuna canlandırdığı karakterleriyle birlikte göz atalım.

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu), Ayda Aksel (Azize Aslanbey), Akın Akınözü (Miran Aslanbey), Gülçin Santırcıoğlu (Sultan Aslanbey), Serhat Tutumluer (Hazar Şadoğlu), Macit Sonkan (Nasuh Şadoğlu), Oya Unustası (Gönül Aslanbey), İlay Erkök (Yaren Şadoğlu), Tansu Taşanlar (Azad Şadoğlu)

Hercai son bölümde neler oldu?

Miran her ne kadar yanında olacağına dair söz verse de Reyyan'ın geçmişle ilgili doğruları bulma çabası onu inanmadığı gerçeklerin peşinde sürükler. Dilşah'ın yüzüğü için giden Reyyan aldığı cevapla yıkılır. Reyyan ve Miran için bambaşka bir geçmişin kapıları aralanmıştır artık. Reyyan ile birlikte inanmadığı gerçeklerin peşinde koşan Miran, annesi ile ilgili gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Bu arada Azat'tan yardım isteyen Elif gerçekleri itiraf ederek Reyyan ve Miran'ın tekrar bir araya gelmesini sağlar. Zehra, Miran ve Hazar'la ilgili öğrendiği gerçek sonrası kritik bir karar vermek üzeredir.

09-12-2019
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. 7 Coğrafi Bölgenin 6’sında 22 yıl öğret .. devamı..
Yorumlar