Bilim Kurgu dizisi geliyor!

Bilim Kurgu dizisi geliyor!
Geçtiğimiz günlerde Cansu Dere ile yemek yerken görüntülenen Ünlü yönetmen Fatih Aksoy hakkında bir çok iddia ortaya atılmıştı. Aksoy o haberlere açıklık getirdi.

Dadı, Umutsuz Ev Kadınları, Anne ve Kadın gibi başarılı projelerde imzası bulunan Fatih Aksoy geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Cansu Dere ile yemek yerken görüntülenmiş ve ikili hakkında bir çok iddia ortaya atılmıştı.

Ortaya atılan iddiaların asılsı olduğunu açıklayan Fatih Aksoy, Cansu Dere ile iş görüşmesinde olduğunu yeni bir dizi projesinde rol alması için teklifte bulunduğunu açıkladı.

İşte Fatih Aksoy'un o açıklaması;

Bugün bazı gazetelerde yer alan bir haber üzerine bir açıklama yapma gereği duydum: 4 Haziran pazartesi günü Cansu Dere, menajeri Ebru Toparlı ve ben Kuruçeşme’de bir lokantada akşam saat 19.00 ile 22.00 arasında 3 kişilik bir iş yemeği yedik. Cansu Dere’ye önümüzdeki sezon yapacağımız, orijinal adı Oasis olan dizide oynamasını teklif ettim. Geçtiğimiz sezon Anne dizisinde birlikte çalıştığım ve önümüzdeki sezon da çalışmak istediğimiz bir oyuncu ve menajeriyle yediğim bir iş yemeğinden bu haberlerin çıkması gerçekten çok garip. Gazeteci arkadaşlarım ne yazık ki gazeteci olmayan ve herhangi bir etik değer taşımayan birinin kurduğu bir tuzağa düştüler. O yemek başbaşa değil 3 kişi tarafından yendi ve o gün orada bulunan herkes, o fotoğrafı çeken dahil bunun böyle olduğunu gördü. Ebru Toparlı’nın masadan kalktığı bir anda fotoğraf çekip basına servis eden hasta zihniyete söyleyecek bişey bulamıyorum. Bir an önce tedavi olmasını öneriyorum. Medya kuruluşları için günümüzün tuzağı da bu. Gazeteci arkadaşlarımızın kendilerine ulaşan fotoğrafları haberleştirme konusunda daha dikkatli olmalarını dilemekten başka bir şey gelmiyor elimden.

Saygılarımla.
Fatih Aksoy

08-06-2018
Yazar Hakkında
Yorumlar