Bir kürk isyanı da Nebahat Çehre'ye geldi

Bir kürk isyanı da Nebahat Çehre'ye geldi,
Önce Bülent Ersoy şimdi de Nebahat çehre. Sosyetenin yeni gözdesi tilki kürkü giyim eşyasına inanılmaz tepki haberimizde...

Son günlerde sosyete ünlülerinde bir kürk modası başladı. Bülent Ersoy’la başlayan kürk modası Türk Halkı tarafından büyük bir tepkiyle kınanırken bir kürk vakası da ünlü oyuncu Nebahat Çehre'den geldi. Gündemi meşgul eden kürk olayı ve ünlülerin kendilerini savunması haberimizde. Şimdi detaylar

Bir kürk isyanı da Nebahat Çehre'ye geldi

Pandemi süreci başladıktan sonra ortalıkta gözükmeyen Nebahat Çehre, Nişantaşı'nda kürk ceketiyle muhabirlere yakalandı. 55 tilkinin katledilmesiyle oluşturulan kürkü giyen Bülent Ersoy vakasından sonra görülen Nebahat Çehre vakası Türk halkında infiale yol açtı. Üzerindeki kürk ceketiyle kameralara yakalanan Nebahat Çehre, kendisine yöneltilen soruya ilginç bir cevap verdi.

Nebahat Çehre'den kürk savunması

Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre uzun bir süre ortalarda gözükmeyen Nebahat Çehre belki de dikkat çekmek için kürk ceketiyle Nişantaşı'nda görüntülendi. 75 yaşındaki usta oyuncu kendisine yöneltilen soruya verdiği cevapla “özrü kabahatinden büyük” dedirtti.

Yardım cemiyetine göndereceğim

Geçtiğimiz ay 55 tilkinin vahşice katledilmesiyle elde edilen kürküyle gündem olan Bülent Ersoy vakası henüz soğumamışken ortaya kürk ceketiyle çıkan Nebahat Çehre yaptığı yorumla “pes artık” dedirtti. Bülent Ersoy’un gelen yoğun tepkiler üzerine çark edip bağışta bulunacağını söylemesine benzer ifade kullanan Çehre : "Zaten satarsam yardım cemiyetine göndereceğim. Artık kürk almıyorum" ifadelerini kullandı.

Ne fark eder ayol, bir tilkisi de bir, 55 tilkisi de

55 tilkinin kürkünden oluşturan yarım milyonluk özel bir paltosuyla adından söz ettiren Bülent Ersoy’un davranışıyla ilgili soruya Nebahat Çehre herkesi şokeden şu yanıt verdi: "Bülent Ersoy'un kendi düşüncesi. Daha çok fazla sıkıştırmak doğru değil"

Bir şekilde kendisinden söz ettirmek isteyen Bülent Ersoy da 450 bin TL ödediği özel tasarım paltosu için şu ifadeler ile kendini savunmaya çalışmıştı: “Hayatımda bu yaşıma kadar hiç yalan konuşmadım, konuşmam da. Ne kadar sevimsizleşeceğimi bilsem dahi bunu bile bile hep doğruları konuştum. Ve çoğu ünlü gibi ‘Bu gerçek değil, imitasyon’ yalanlarının arkasına sığınmadım. Sorulan sorular üzerine hep dürüstlüğümü muhafaza edip 'bunlar gerçek' dedim. Ama zamanında alınmış olan şeyler de tabii ki bende baki"

Olay çıkaran kürk için Diva lakaplı şarkıcı rahatsızlığını belirterek şöyle demişti: "Türkiye’de ve dünyada gelmiş geçmiş yıllara baktığımız vakit nice hayvanseverlerin dahi kürk giydikleri görüntüleriyle ortadadır. Bu arada işin özüne inersek aslında bunun bir tilkisi de bir, 55 tilkisi de"

07-03-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar