Nebahat Çehre Fatma Girik'le Olan Sahnesini Anlattı

Geçtiğimiz hafta hayata veda eden Ünlü oyuncu Fatma Girik’le aynı seti paylaşan ünlü oyuncu Nebahat Çehre Fatma Girik’le olan bir anısını anlattı.

Nebahat Çehre’den Uğur Yücel’e Cevap

Geçtiğimiz günlerde meslektaşları hakkındaki bazı ifadeleri çokça eleştirilen usta oyuncu Uğur Yücel’e bir cevap da ünlü ve usta oyuncu Nebahat Çehre’den geldi.

Nebahat Çehre’den Aydemir Akbaş Açıklaması

Usta oyuncu Aydemir Akbaş’ın evlenmek istediğim kişi kesinlikle Nebahat Çehre olurdu şeklindeki açıklamasına Nebahat Çehre’den cevap geldi.

Aydemir Akbaş’tan Yıllar Sonra Gelen İtiraf

Bir zamanların Yeşilçam’ının en popüler isimlerinden biri olan ünlü oyuncu Aydemir Akbaş öyle bir itirafta bulundu ki bir anda gündem oldu. İşte Aydemir Akbaş’ın o itirafı!

Nebahat Çehre o rollerden bıktı

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre son dönemde ekranda olmayan ünlülerden. Ekranda olmama nedenini açıklayan Nebahat Çehre o rollerden bıktığını söyledi.

Bir kürk isyanı da Nebahat Çehre'ye geldi

Önce Bülent Ersoy şimdi de Nebahat çehre. Sosyetenin yeni gözdesi tilki kürkü giyim eşyasına inanılmaz tepki haberimizde...

İki dev isim Menajerimi Ara'da karşı karşıya!

Star TV’nin bu sezona damga vuracak dizisi Menajerimi Ara’da konuk olacak iki isim karşı karşıya geldi. hem güldüren hem eğlendiren yönleriyle menajerimi Ara bu salı ekranda.

Ünlü Oyuncu Modacılığa Soyundu!

Türk Sinema ve dizi sektörünün yaşlanmayan ünlü oyuncusu pandemi günlerinde çizdiği tasarımları hayata geçirerek 40 parçalık bir koleksiyon hazırladı. İşte detaylar!

Menajerimi Ara’ya Bir Ünlü Oyuncu Daha Konuk Oldu!

Ünlülerin dünyasını merak edenlerin ilgiyle takip etmesi beklenen Menajerimi Ara adlı dizinin oyuncu kadrosuna Türk Sinema ve dizi sektörünün usta ismi Nebahat Çehre’de dahil oldu.

Uçan Süpürge Ödülleri hangi kadın oyunculara gitti?

Onursal başkanı usta oyuncu Türkan Şoray'ın olduğu Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali 23. Kez yapılıyor. Online olarak yapılan festivalde ödüller kimlerin oldu?

Nebahat Çehre'den Çukur açıklaması

Çukur dizisine katılacağı iddia edilen Nebahat Çehre'nin menejeri iddialar hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı.