Buse Varol’dan hüzünlendiren Selçuk Tektaş paylaşımı!

Buse Varol’dan hüzünlendiren Selçuk Tektaş paylaşımı!
Ünlü türkücü ve sunucu Alişan ve güzel eşi Buse Varol, hayatlarının en acı günlerini yaşıyor. Alişan ve Buse Varol, hayatını kaybeden Selçuk Tektaş’la ilgili neden paylaşım yaptı?

Geçtiğimiz günlerde asrın vebası korona illetinden dolayı aramızdan ayrılan menajer Selçuk Tektaş'ın yengesi olan Buse Varol’dan hüzünlendiren bir paylaşım geldi. Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın koronaya karşı verdiği 20 günlük mücadeleyi kazanamayarak vefat etmesi sadece ailesini değil tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Ünlü oyuncu Buse Varol'dan kaynı olan gelen Selçuk Tektaş paylaşımını Alişan hayranları merak ediyor. Şimdi detaylar

Buse Varol’dan hüzünlendiren Selçuk Tektaş paylaşımı!

Ünlü türkücü ve sunucu Alişan ve güzel eşi Buse Varol, belki de hayatlarının en acı günlerini yaşıyor. Aile olarak bu zor günleri atlatmaya uğraşan Alişan ve Buse Varol, koronaya karşı verdiği mücadeleyi kazanamayarak hayatını kaybeden Selçuk Tektaş’la ilgili, sosyal medya hesabından hüzünlendiren bir paylaşımda bulundu. Alişan'ın hem kardeşi hem de menajeri olan Selçuk Tektaş, 20 gündür yoğun bakımda koronavirüs tedavisi görüyordu. 38 yaşındaki 2 çocuk babası kardeşi Selçuk Tektaş, her gün yüzlercesini kurban verdiğimiz koronaya maalesef yenik düşerek hayata veda etti.

Çok özlüyorum seni Selçuk!

Geçtiğimiz ay kaza haberiyle sarsılan Alişan ve ailesi kıl payıyla ölümden dönmüştü. Şimdi de kardeşi Selçuk Tektaş'ın ölüm haberiyle yıkılan Alişan ve eşi oyuncu Buse Varol zor günler geçiriyor. Ayakta durmakta güçlük çeken Alişan ve Buse Varol topranlanmaya alışırken sosyal medya hesabından Selçuk Tektaş'ın fotoğrafını paylaşan Buse Varol "Çok özlüyorum seni Selçuk"notunu düştü.

Buse Varol Kimdir?

1990 Manisa doğumlu oyuncu, eğitimini Öğretmenlik Bölümü'nde tamamladı. 2012'de Miss Turkey Güzellik Yarışması ile dikkat çeken Varol, bir süre modellik yaptı. Oyunculuk kariyerine ”Tozlu Yollar” dizisiyle adım atan güzel oyuncu “Sevda Kuşun Kanadında”, “Arka Sokaklar”, “Şehrin Melekleri” ve “Kış Güneşi”, “Rüya” gibi pek çok dizide rol aldı. "Çok Tatlı” programıyla sunuculuğu da merak salan oyuncu son olarak “Payitaht: Abdülhamid” dizisinde “Mislimelek Sultan” karakterine hayat veriyordu. 2017 yılında “Dostlar Mahallesi” adlı dizide beraber görev yaptığı Alişan ile evlenen Buse Varol'un Burak ismini verdiği bir çocukları var.

25-07-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar