Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesinin Yayın Tarihi Belli Oldu
BluTv ekranlarında yayınlanacak olan ve seyircisi tarafından heyecanla beklenen fenomen yapım Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yayın tarihi belli oldu.

Fenomenleri ve sevenleri tarafından heyecanla beklenen dizilerin başında gelen Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi için çalışmalarda sona gelindi ve dizinin yayına gireceği tarih seyirciye duyuruldu. Ekranların en fenomen ve aykırı dizilerinden olan ve yayınlandığı her kanal ve platformda büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi şimdilerde Ortaks Yapım tarafından hazırlanıyor. Başrolünde ünlü ve başarılı isim Erdal Beşikçioğlu’nun rol aldığı dizi BluTv için hazırlanıyor. Geçtiğimiz yaz aylarında çekimleri başlayan dizinin kadrosuna eski oyuncuların çoğu dönerken dizi yeni oyuncularla da kadrosunu güçlendirmişti. Peş peşe yayınlanan fragman ve teaserlarla iyice merak uyandıran Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesinin yayını için geri sayım başladı.

İlk Bölüm 6 Aralık’ta Yayında

Televizyon tarihinin en ilginç ve dikkat çeken yapımlarından olan ve ilk başladığında Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinin yeni sezonu Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi adı altında BluTv’de yayınlanacak. Emrah Serbes’in aynı adlı kitabından dizi olarak uyarlanan yapım için çalışmalarda sona gelindi ve dizinin yayın tarihi BluTv tarafından belirlendi. Heyecanla beklenen dizinin yayın tarihi olarak 6 Aralık belirlenirken seyircilerde sabırsızlıkla bu tarihi beklemeye başladı. Son bölümünde sürgüne gönderilen Başkomiser Behzat ve ekibinin yeniden göreve dönmesi ve yine Ankara’da işlenen cinayetlerin hikayesinin anlatılacağı Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi ayrıca 15 Temmuz Darbe girişimine de değiniyor.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi Oyuncuları Kimler?

Ortaks Yapım tarafından hazırlanan ve yeni sezonu BluTv’de yayınlanacak olan Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizinin kadrosunda

·         Erdal Beşikçioğlu: Behzat Ç. Cinayet Büroda Başkomiser

·         İnanç Konukçu: Hayalet, Cinayet Büroda Komiser

·         Berkan şal: Akbaba, Cinayet Büroda Komiser

·         Evliya Aykan: Cinayet Büroda Komiser

·         Ege Aydan: Şevket Ç. Behzat Ç.’nin abisi

·         Ayça Eren: Şule, Behzat Ç.’nin kızı

·         Güven Kıraç: Memduh Başkan, Behzat Ç.’nin düşmanı

·         Gökçe Eyüboğlu: Belgin, Cumhuriyet Savcısı

·         Mehmet Ali Nuroğlu: Ferdi, Suç Lideri

·         Burak Dakak

·         Esra Ronabahar

·         Özge Yağız ve

·         Derin Beşikçioğlu yer almaktadır.

09-11-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar