Cem Yılmaz'dan Ozan Güven'in darp olayına ilk yorum!

Cem Yılmaz'dan Ozan Güven'in darp olayına ilk yorum!
Oyuncu Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği haberlerine sanat dünyasından büyük tepkiler gelirken Güven'in yakın çevresinden gelen ilk yorum ne oldu?

Kadına şiddet vakalarının artmakta olduğu pandemi günlerinde vakalardan biri sanat dünyasının önemli bir isminden geldi. Film ve dizi oyuncusu Ozan Güven'in bir süredir birlikte olduğu Deniz Bulutsuz'a fiziki şiddet uyguladığı ileri sürüldü. Hastaneye giden ve vücudundaki hasarlar için darp raporu alan Bulutsuz'a karşı hamle olarak Güven'de darp edildiğini öne sürdü. İkili arasındaki çekişme sürerken Ozan Güven'e tepkiler çığ gibi büyüdü. Hazal Kaya, Hadise ve Berrak Tüzünataç başta olmak üzere hem sanat dünyası tarafından hem halk tarafından kınanan oyuncunun yakın çevresinden ilk yorum Cem Yılmaz'dan geldi. 

''KONU HAKKINDA ÜZGÜNÜM''

Oyuncu Ozan Güven'in yakın arkadaşı ünlü komedyen Cem Yılmaz sessizliğini bozup sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaptı.

"Sevgili arkadaşlar. Kadına şiddet meselesinin 'tarafı' olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir. Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur. Arkadaşım üzerinden 'Sen de bir şey söyle' isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur. Yapmayın. Sosyal medya üzerinden bu meseleyi yazmak çizmek istememek ile başka çirkin duyguları, düşünceleri karıştırıp bu sefer siz linç kazanı kaynatıyorsunuz. Her şey birbirine giriyor. Çok üzgünüm" ifadelerini kullanan Yılmaz kadına şiddet meselesi hakkında taraflı düşünmeyeceğini söylerken yakın arkadaşı hakkında üstü kapalı yorumlar yaptı. 

OZAN GÜVEN KİMDİR?

19 Mayıs 1975 tarihinde Almanya'da dünyaya gelen başarılı oyuncu Ozan Güven, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü’nden mezundur. Daha sonra oyunculuğa yönelen Güven, İzmir Belediye Konservatuarı'nda eğitim almıştır. 1998 yılından beri çeşitli dizi ve filmlerde rol alan oyuncu 2005 yılında İkinci Bahar dizisinde rol almış burada tanıştığı yönetmen Türkan Derya ile evlenmiştir. 5 yıllık evliliğin ardından boşanan çiftin Ali Ateş isimli bir oğulları vardır. Yakın dostu Cem Yılmaz ile birlikte rol aldığı Gora, Arog, Yahşi Batı, Pek Yakında ve Arif V 216 gibi filmlerle büyük beğeni toplayan oyuncu PuhuTV'de yayınlanan internet dizisi Fi'deki Can Manay rolüyle de epey konuşulmuştur. Başarılı oyuncu şimdi ise Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Babil dizisinde başrollerden birini üstlenecektir. 

04-07-2020
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar