Şiddet Gören Ünlüler Kimler?

Kadına şiddet haberlerinin artış gösterdiği son zamanlarda, ünlü isimlerde yer alıyor. Şiddete maruz kalan ünlü kadın isimlerde kimler var..

Ünlü Oyuncu Ozan Güven Bodrum’a Yerleşti

Ünlü oyuncu Ozan Güven gözlerden uzak yaşamını Bodrum’da sürdürmeye karar vererek buraya yerleşti. Ozan Güven’in köy hayatı yaşadığı iddia edildi.

Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz hakim karşısına çıktı! Güven mahkemede ne söyledi?

Ozan Güven, Deniz Bulutsuz olayında yeni gelişme. Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz hakim karşısına çıktı. Ozan Güven mahkemede ne söyledi?

Halit Ergenç'ten rol arkadaşı Ozan Güven'e şok destek!

Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp etmesiyle aldığı tepkiler üzerine Babil dizisinin kadrosundan çıkarıldığı konuşulurken rol arkadaşı Halit Ergenç'ten destek geldi.

Oyuncu Zafer Algöz’den Senaristlere Sert Tepki!

Başarılı oyuncu Zafer Algöz Oyuncu ozan Güven olayıyla ilgili ilk kez konuştu. Arkadaşı hakkında çıkan iddialara ilişkin düşüncelerini paylaşan Algöz senaristlere sert yüklendi!

Ozan Güven'e bir darbe de reklam şirketinden Afişleri kaldırıldı!

Kadınlar isyan bayrağı çekti. Kadına şiddetin sembol isimlerinden biri haline gelen Ozan Güven'in yer aldığı reklam afişleri kaldırıldı

Ozan Güven’e büyük şok! Kaç yıl hapsi isteniyor?

Şiddet haberleriyle gündemden düşmeyen Ozan Güven şok üstüne şok geçiriyor. Hazırlanan iddianamede ünlü oyuncuya kaç yıl hapis isteniyor?

Serenay Sarıkaya’dan çok sert tepki: Yeter!

Ünlü oyuncu Seranay Sarıkaya bir süredir beraber olduğu komedyen Cem Yılmaz'la ilişkisi hakkındaki haberlere ateş püskürdü. İddialara sert tepki veren Sarıkaya 'Yeter' dedi.

Ozan Güven için flaş talep Yoksa tutuklanacak mı?

Saldırgan tavırlarıyla en yakınındakiler dahil hemen her kesimin tepkisini çeken Ozan Güven için tehlike çanları çalıyor mu? Ozan Güven, her an tutuklanabilir.

112 senaristten Ozan Güven tepkisi!

Oyuncu Ozan Güven'e sevgilisi Deniz Bulutsuz'a uyguladığı şiddet sebebiyle tepkiler devam ediyor. 122 senarist bir araya gelerek yapımcı ve kanallara çağrı yaptı. İşte detaylar…

Ozan Güven’e bir tepki de ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu’dan!

sevgilisine şiddet uygulayan Ozan Güven’e bir tepki de yakın arkadaşı Şebnem Bozoklu’dan geldi. Duyarlı herkesi tepki göstermeye çağıran Şebnem Bozoklu, Ozan Güven için ne dedi?

Deniz Bulutsuz İle İlgili Şok Gerçek!

Bu günlerde en çok konuşulan isimlerden biri olan Deniz Bulutsuz’un Ozan Güven olayının bir benzerini yıllar önce yaşadığı ortaya çıktı. İşte detaylar!

Babil oyuncuları Ozan Güven olayıyla ilgili ne dedi?

Babil dizisinde Ozan Güven ile birlikte rol alan Aslı Enver, Nur Fettahoğlu ve Birce Akalay, yaptıkları paylaşımlarla Ozan Güven'e tepki gösterdi.

Ozan Güven Deniz Bulutsuz Olayında İlk Kez Konuştu!

Günlerdir sosyal medya ve magazin dünyasını meşgul eden Ozan Güven ve deniz Bulutsuz arasında yaşandığı iddia edilenlere Ozan Güven’den ilk kez açıklama geldi. İşte detaylar!

Cem Yılmaz'dan Ozan Güven'in darp olayına ilk yorum!

Oyuncu Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği haberlerine sanat dünyasından büyük tepkiler gelirken Güven'in yakın çevresinden gelen ilk yorum ne oldu?

Ozan Güven'e oyuncular sendikasından büyük tepki!

Kadına şiddetin hız kesmediği ülkemizde bir şiddet haberi de ünlü oyuncu Ozan Güven'den geldi. Deniz Bulutsuz'a şiddet uygulayan Ozan Güven'e tepkiler çığ gibi.

Ozan Güven Deniz Bulutsuz’a Karşı Dava Açtı

Ünlü oyuncu Ozan Güven ve genç sevgilisi Deniz Bulutsuz arasında yaşananlar her geçen an daha da karmaşık ve komplike bir hal almaya devam ediyor. İşte detaylar!

Oyuncu Ozan Güven'e şok! Sevgilisi darp raporu aldı, dava açıyor!

Sevilen oyuncu Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz darp raporu aldı. Ozan Güven tarafından darp edildiğini söyleyen Bulutsuz, Güven'e dava açmaya hazırlanıyor.