Çocukluk 6. bölüm izle!

Çocukluk 6. bölüm izle!
Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Çocukluk dizisi bu akşam yeni bölümüyle ekranda olacak. Minik yüreklerin hayat yolculuğunu anlatan Çocukluk 6. bölüm izle!

Fox Tv'nin yeni sezon yapımlarından biri olan Çocukluk dizisi bu akşam yeni bölümüyle seyirciyle buluşuyor. Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk ve Selen Öztürk'ün başrollerde olduğu dizide birbirinden yetenekli çocuk yıldızlar yer alıyor. Ali Kaan Umut Evi'nde yaşama tutunmaya ve bir aile bulmaya çalışan minik yüreklerin hikayeleri ekranları başındaki izleyicilere duygusal anlar yaşatıyor. Çocukluk 6. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Çocukluk 6. bölüm canlı izle!

Çocukluk 6. bölüm canlı izle!

Medyapım ve MF Yapım'ın ortak projesi olan Çocukluk dizisi Cuma akşamları Fox Tv ekranlarından seyirciyle buluşuyor. Senaryosu, Ebru Hacıoğlu ve Verda Pars tarafından yazılan Çocukluk dizisinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç oturuyor. İlk olarak Kimsesizler adıyla tanıtımı yapılan dizi daha sonra Çocukluk ismiyle yayınlanmaya başladı. Kısa süredi başarılı bir sıralama yakalayan Çocukluk dizisinde çocuk yıldızlar Kübra Süzgün, Beren Gökyıldız, Nilay Yeral, Derin Su Akkuş rol alıyor. Çocukluk 6. Bölüm (son bölüm) izle!

Çocukluk yeni bölüm izle!

Ali Kaan Umut Evi'nde kalmak durumunda kalan çocukların hikayeleri ve onlara yeni bir yuva kazandırmayı hedefleyen Mahir'in yaşantısı farklı bir senaryoyla ekrana yansıyor. Çocukların çok sevdiği ve Polyanna dedikleri Sosyal Hizmet Görevlisi Ayşegül ile Mahir'in tatlı atışmaları diziye renk katıyor. Her hafta farklı bir çocuk hikayesiyle ekrana gelen Çocukluk dizisi yeni bölümüyle de çok heyecanlı. Çocukluk 6. bölüm full HD izle!

Çocukluk 6. Bölümde neler olacak?

Çocukluk 6. bölüm izle! Çocukluk 6. Bölümde Mahir ve Gülay'ın yaşadıkları ve aralarındaki sorunun sebebi açığa çıkarken Gülay'ın aldığı karar ne olacak? Gülay'ın Mahir'e olan öfkesinin sebebi ne? Çocukluk 6. Bölümde Hayalet'in başı belaya giriyor. Bu olay Mahir'in geçmişini aydınlatacak sırları ortaya çıkarıyor. Mahir, Mavi ve Ayşegül için ise hayat bundan sonra daha farklı olacaktır. Mahir ve Gülay'ın hikayesinin açılmaya başlandığı Çocukluk 6. bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Çocukluk 6. bölüm saat 20:00'da Fox Tv'de. İyi Seyirler…

13-11-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar