Coşkun Sabah’ın Servetini Duyunca Dudaklarınızı Isıracaksınız!

Coşkun Sabah’ın Servetini Duyunca Dudaklarınızı Isıracaksınız!
Servetim torunumun torununa yeter diye açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı Coşkun Sabah’ın açıklamaları sosyal medyada ne kadar serveti var tartışmasını başlattı. İşte detaylar!

Türkiye son günlerde ünlülerden peş peşe gelen ilginç ve çarpıcı açıklamalarla karşılaşıyor. Koronavirüs günlerinde evde kalmak zorunda kalan ve dizilerin çekimlerinin iptal edilmesiyle sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda ilginç ifadelerde bulunan ve değişik konulara giren ünlülere bir yenisi daha eklendi. Özellikle orta yaş ve üstünün çok yakından tanıdığı ve bir zamanların ünlü sesi fantezi müziğin usta isimlerinden Coşkun sabah’ın bir televizyon programına yaptığı açıklamalar bir anda sosyal medya ve magazin dünyasının gündeminde ilk sıralara oturdu. Geçtiğimiz günlerde ünlü pop şarkıcısı Serdar Ortaç’ın maddi olarak zor durumda olduğunu belirten bir açıklamasına benzer açıklamada bulunan Coşkun Sabah daha sonra ifadelerinin yanlış anlaşıldığını söyleyerek gerçek servetiyle ilgili şok edici bir tabir kullandı. İşte haberin detayları!

Servetim Torunumun Torununa Bile Yeter!

Coşkun sabah denince akla sanat müziği, fantezi müzik ve mutlaka ud gelir. Bir zamanların meşhur udi sanatçısı Coşkun sabah özellikle orta yaş ve üstünün efsane isimleri arasında yer alır. Koronavirüs günlerinde evine kapanan ve işleriyle ilgili durgunluktan bahseden Coşkun sabah, salgın yüzünden işlerinin iptal olduğunu belirtmiş ve 3 – 4 ay ancak dayanırım, sonrasını bilemiyorum ifadelerini kullanmıştı. Ancak gelen yorumlar üzerine Coşkun sabah bir televizyon programına bağlanarak açıklamalarda bulundu. Sabah, “Bir yanlış anlaşılma oldu. 80 – 90’lı yıllarda çok iyi kazandım. 40 senedir 10’dan fazla gayrimenkul aldım, maddi problemim yok. Torunumun torunu geçinir. Ama krizde kira gelirlerinden feragat ettim. Kapalı dükkândan para alamam. Kenarda 450 bin TL bir şey var. Aylık giderim 70 – 80 bin. Bu açıklamayı o yüzden yaptım. Gerekirse gayrimenkullerimden biri satar geçinirim” ifadelerini kullandı.

Coşkun Sabah’ın Ne Kadar Serveti Var?

Ünlü şarkıcı Udi Coşkun Sabah’ın bu açıklamaları olay olurken şarkıcının daha önceki yıllarda vermiş olduğu bir röportajda boşanmak üzere olduğu eski eşiyle ilgili mal paylaşımı sorunu üzerine “ben mal paylaşımında bulunmak istemiyorum. Şu anki servetimin yüzde 70’ini 1989 – 90 – 91 yıllarında almış olduğum malları satıp, yerine aldım. Ben nasıl bir güçmüşüm? 54 yaşından 63 yaşına kadar 16 trilyonluk servet yapmışım! Böyle bir şey olabilir mi? Sattım aldım, sattım aldım” ifadelerini kullanmıştı. Sabah’ın özellikle söylediği “torunumun torununa yeter” ifadeleri şarkıcının servetinin meblağsını göstermesi bakımından özellikle magazin dünyası ve sosyal medyada vurgulandı.

19-04-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar