Çukur'a bir oyuncu daha dahil oldu

Çukur'a bir oyuncu daha dahil oldu
Yeni sezon öncesi transferleriyle dikkat çeken Çukur dizisine bir oyuncu daha katıldı. Çukur'a katılan yeni oyuncu kim?

Her bölümüyle adından başarıyla söz ettiren Show TV'nin başarılı dizisi Çukur yeni sezona dair bilgiler medyaya yansımaya başladı. Sezon finali bölümüyle izleyenlere büyük şok yaşatan Çukur'un yeni sembolü hakkında merak edilenler ve diziye yeni katılan oyuncular belli oldu.

ÇUKUR'A İKİ YENİ OYUNCU

Geçtiğimiz günlerde TRT1'de yayınlanan Payitaht: Abdülhamid dizisinde rol alan Erkan Avcı'nın Çukur kadrosuna katıldığı haberini ziyaretçilerimiz ile paylaşmıştık. Resmi yayınlanan bilgilere göre genç oyuncu Berkay Ateş'te diziye dahil oldu.

Berkay Ateş dizide Mahsun karakterine, Erkan Avcı ise Çeto karakterine hayat verecek.

ÇUKUR'UN YENİ SEMBOLÜ NE ANLAMA GELİYOR?

Dizinin sezon finalinde yaşanan kıyım sonrası duvarlarda yerini alan yeni sembolün ne anlama geldiği büyük merak konusu olmuştu. Bugün yapılan resmi açıklama sonrasında Çukur'un yeni sembolünün ne anlama geldiği belli olmaya başladı. Mahalleyi ele geçirenlerin ve sembolün sahiplerinin 'Karakuzular' olduğu gösteriliyor. Karakuzular'ın kim olduğu ve neden mahalleyi ele geçirdikleri henüz bir netlik kazanamamışken dizi ile ilgili merak edilen detaylar yakında yayınlanacak tanıtım fragmanıyla belli olacak.

17-08-2018
Yazar Hakkında
Yorumlar