Defne Samyeli Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkisi için ne dedi?

Defne Samyeli Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkisi için ne dedi?
Geçtiğimiz aylarda Cem Yılmaz ile birlikteliğini sonlandıran Defne Samyeli Yılmaz'ın yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu! Gazetecilerden özür dileyen Samyeli neler söyledi?

Bilindiği üzere ünlü komedyen Cem Yılmaz ve Defne Samyeli 1 yılı aşkın süreli ilişkilerini geçtiğimiz ekim ayında sonlandırmış ayrılığın sebebi olarak Serenay Sarıkaya gösterilmişti. Hakkında çıkan bu haberleri yalanlayan Sarıkaya avukat aracılığıyla açıklama yapmış 100.000 lira değerinde tazminat davası açmıştı. Fakat çok geçmeden Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Atina'da birlikte görüntülendi. İlişkilerini onaylayan ikili bir yana Defne Samyeli konu ile ilgili ilk kez konuştu! Muhabirlere ''size haksızlık etmişim'' diyen Samyeli nasıl bir açıklama yaptı?

''İHTİMAL VERMEDİM KONDURAMADIM''

Geçtiğimiz gün magazin muhabirleriyle röportaj yapan Defne Samyeli, ''Asılsız haberlerden dolayı önyargılarım var bu nedenle ekim ayında üçüncü şahıslarla ilgili çıkan haberler için bir yazı yazdım. Bugüne geldiğimiz zaman gelişmelere bakıp anlıyorum ki haberleri yapan arkadaşlar işini doğru yapmış, ben bilmiyomuşum ve görmemişim. Hiç ihtimal vermiyodum, konduramadım.'' sözlerinde bulundu. Gazetecilere haksızlık ettiğini söyleyen Defne Samyeli aldatılma ile ilgili sorulara cevap vermeyerek ''Sadece size ilişkin yaptığım bir açıklamam var. Ben onunla ilgili bir netlik kazandırmak istedim. Söyleyeceklerim bu kadar. Daha fazlası da hiç hoş olmaz.'' dedi.

DEFNE SAMYELİ KİMDİR?

17 Mart 1972 tarihinde doğan Defne Samyeli, Boğaziçi Üniversitesinde Kimya bölümü okumuş fakat geçiş yaparak İş İdaresi bölümünden mezun olmuştur. 1991 yılında katıldığı güzellik yarışmasında Türkiye 3. güzeli seçilen Samyeli ardından Avrupa'da düzenlenen bir diğer güzellik yarışmasında 4. olmuştur. Daha sonra sabah programı sunmaya başlamış Kanal D ana haber bülteninde sunuculuk yapmıştır. Milliyet ve Güneş Gazetelerinde köşe yazarlığı, Show TV'de ana haber editörlüğü yaptıktan sonra Show da Show, Şakalamaca ve Gecenin İçinden gibi birçok programı sunmuştur. 1995 yılında mimar Eren Talu ile evlenen Defne Samyeli'nin bu evlilikten iki kız çocuğu olmuştur. Oyunculuk kariyeri de bulunan Defne Samyeli 2013 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan Babam Sınıfta Kaldı dizisinde rol almıştır. 2015'te Kurtlar Vadisi'nin 9.sezonuna Ajan Zeynep rolüyle katılan Samyeli son olarak İstanbullu Gelin dizisinin kadrosunda yer almıştır. 

12-02-2020
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar